2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که هروقت تو پیام دادن (به هرکی) پیش قدم شدم

پشیمون شدم

دختر کاپشن صورتی با گوشواره های قلبی 🖤                                           #کرمان_تسلیت 🖤                                                  #شیراز_تسلیت🖤                                                ⁦🇵🇸⁩جنگیدن علیه ستمکارانِ سراسر جهان، تنها حقی است که برای انسانِ عصر ما باقی مانده است؛ چرا که درست در آن لحظه که ستمکاران برمی‌خیزند تا این حق را هم از انسان بگیرند، درست در همان لحظه، این جنگ، به اوجِ عظمت و حقانیتِ خود میرسد.⁦🇵🇸⁩                                                        #آتش_بدون_دود.                                            #نادر_ابراهیمی.                                                                                                                   
2731
چرا؟

منم میخوام پیام بدم ولی آخرین بار باهاش دعوا کردم 

میخوان به بهونه تولدش که ۲۰ دی هست پیام بدم ولی نمیدونم بهونه خوبیه یا نه 

جدید نیستم بخدا از سال ۹۷ تو سایتم کاربری جدید زدم انقد گزارش نزنید الکی ❤😂
2740
میرینه بهت ضایع میشی ممکنه اون رفتار درستی باهات نداشته باشه ناراحت میشی قلبت می‌شکنه غرورت خورد می ...

نه آدم با ادبیه رسمی صحبت میکنیم 

هیچوقت بهم نمی رینه 

ولی خب اگه گرمتر و صمیمیتر برخورد کنه خوشحال میشم 

منم  ولی دارم میمیرم از دلتنگیش😭

پس نکن

که حس پشیمونی بعدش بدتره

دختر کاپشن صورتی با گوشواره های قلبی 🖤                                           #کرمان_تسلیت 🖤                                                  #شیراز_تسلیت🖤                                                ⁦🇵🇸⁩جنگیدن علیه ستمکارانِ سراسر جهان، تنها حقی است که برای انسانِ عصر ما باقی مانده است؛ چرا که درست در آن لحظه که ستمکاران برمی‌خیزند تا این حق را هم از انسان بگیرند، درست در همان لحظه، این جنگ، به اوجِ عظمت و حقانیتِ خود میرسد.⁦🇵🇸⁩                                                        #آتش_بدون_دود.                                            #نادر_ابراهیمی.