2737
2739

من زایمان اولم طبیعی بود خیلی عذابم دادن بچم کم مونده بود خفه شه و مکونیوم خورده بود و معدشو شستوشو دادن چن روز تو دستگاه بود با اینکه تو ۳۹ هفته بود

حالا میخوام سزارین کنم شنیدم دیگه سز اختیاری انجام نمیدن راسته؟؟

میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم صلوات بفرستین❤انشالله حاجت روا بشی دوست عزیز💚

بله خیلی وقته اما شما پول بده روسبیل شاه نقاره بزن

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من به دکترم گفتم میخام سزارین اختیاری کنم گفت دولتی ها که کلا قبول نمیکنن بقیه بیمارستان ها هم خیلی سخت میگیرین. منطقه ما هم فقط بیمارستان دولتی داره 

پسرم بهترین هدیه خدا هستی. مرسی که به زندگی من و بابایی رنگ و بوی تازه ای دادی. بی نهایت عاشقتم  
2738
خیلی وقته حذف شده. زایمان دوم طبیعی خیلی راحتتر از زایمان طبیعی اوله.و همچنین سزارین

میترسم برای نی نی اتفاقی بیفته 

پسرمو خدا دوباره بهمون داد تنفس نداشت وقتی به دنیا اومد

میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم صلوات بفرستین❤انشالله حاجت روا بشی دوست عزیز💚

چه گرفتاری شدیم 

به کسی چه ربطی داره بقیه می‌خوان چجوری بچشونو بدنیا بیارن که  سزارین رو برمیدارن😑😑 انگار اونا می‌خوان بزان

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
اونکه سالهاست! ولی اردیبهشت سال گذشته من خصوصی سزارین کردم که کاش هیچ‌وقت همچین اشتباه بزرگی‌رو نمیک ...

چرا گلم؟

2706