2737
2734
عنوان

حالم بده دختر هفت سالم دستشویی نمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 967 بازدید | 72 پست

عزیزم موضوع به این مهمی رو اینجا عنوان میکنی و توقع کمک داری؟ ازت تمنا میکنم زودتر اقدام کن برای روانشناس کودک این مسئله کم اهمیتی نیست، اگه الان اقدام کنی با دو، سه جلسه مشکلش حل میشه ولی اگه دست دست کنی مشکل بچه ت شاید به ظاهر حل بشه ولی اون ترس و وحشت هرچی که هست تا آخر عمر روش میمونه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر من تنهایی می رفت چهارساله بود که تو دسشویی نشسته بود من تو آشپزخونه بودم باد پیچید تو هواکش دسشویی صدا داد پسرم خودشو نشسته با وحشت پرید بیرون رفتم پیشش بردم شستمش از اون موقع دیگه تنهایی نمیرفت هیچ جا دسشویی الان  هشت سالشه از اون خونه رفتیم جای دیگه و سرویس بهداشتیمون فن نداره تو خونه خودمون تنهایی میره دسشویی ولی جای دیگه نمیره باید حتما یه نفر نگاش کنه از بیرون

2731
2740

[QUOTE=321870758]شاید عفونت چیزی گرفته ببین قرمز چیزی نیس [/QUدیشب با کلی حرف زدن باهاش گفت دستشویی مدرسه افتاده و کمی اونجاش خون اومده خودم کلی فکر اومد تو سرم که نکنه بچم آسیب دیده ولی گفت کنار پاس بوده پمپ زدم خوب شد

با آرامش حرف بزن بگو چرا نمیری  ممکنه عفونت داشته باشه ک موقع ادرار سوزش داره و نمیره  ی ...

نه جانم ازش پرسیدم ببین جوری از دستشویی رفتن وحشت داره که انکار چاقو گذاشتن زیر گلوش کنار میشینه داخل سنگ نمیشینه

دیگه به جایی رسید که متوجه شدم وحشت داره از رفتن به دستشویی خیلی سعی کردم بپرسم چی شده که گفت سر خور ...

دستشو محکم بگیر باهاش حرف بزن بهش محبت و احساس امنیت بده اصلا دعواش نکن اون وقت فکر می کنه ممکنه دستشو ول کنی اصلا هم دستشو ول نکن بذار اعتماد داشته باشه بهت  یا اگه تو حموم توالت فرنگی دارین ببرش اونجا یه مدت تا بالاخره از یادش بره اون اتفاق بد

[QUOTE=321870758]شاید عفونت چیزی گرفته ببین قرمز چیزی نیس [/QUدیشب با کلی حرف زدن باهاش گفت دستشویی ...

خو اون احتمالا درد گرفته موقع دسشویی درد داره میترسه ازاون پماده بزن بگو زود خوب میشی تا ترسش بریزه

2706