2733
2739

تاپیکات میمونه

کاربریت رو لغو بزنی فقط بزنی رو اسمت تاپیکات بالا نمیاد ولی تو سرچ تاپیکات میاد بالا

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
تاپیکات میمونه کاربریت رو لغو بزنی فقط بزنی رو اسمت تاپیکات بالا نمیاد ولی تو سرچ تاپیکات میاد بالا

عزیزم اگه تو گوگل اسم کاربریمو بزنن میتونن همه تاپیکامو ببینن بعد لغو کاربری؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه تو گوگل اسم کاربریمو بزنن میتونن همه تاپیکامو ببینن بعد لغو کاربری؟

نه عزیزم با اسم کاربریت نمیتونن

ولی موضوع تاپیکتو سرچ کنن یا موضوعی شبیهش تاپیکت بالا میاد اسمام مشخصه

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2728

سلام

❌️ با حذف کاربری:

🔴 تاپیک هاتون باقی می مونن.

🔴 پست هاتون باقی می مونن.

0️⃣9️⃣ 🎆🎇 ℹ️🆔️ در مورد پست ها اگر شماره تلفن، عکس، اطلاعات شخصی و... دارین ⬅️ به نی نی یار همون شیفت 3 یا پنج یا شب بگین براتون پاک می کنن.

✅️ آن تاپیک هایی را که می خواهید حذف بشه باید خودتون قبل از رفتن پاک کنین. اگر خودتون پست گذاشتین خودتون می تونین حذف کنین در غیر این صورت باید بگذارین توی تاپیک ایشون: @نی_نی_یار_حذف_تاپیک2        

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋

🟡🟦🟡🟦🟡🟦🟡🟦🟡🟦🟡🟦🟡🟦🟡🟦🟡🟦🟡🟦

تاپیک هایی که در مورد سایت سوال دارین:

دسته بندی ⬅️ متفرقه

تالار ⬅️ راهنمای فعالیت در نی نی سایت

باعث میشه تاپیکتون بهتر دیده بشه و هم جواب داده بشه.

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋