2733
2739
عنوان

میشه دعام کنی دوستم🥺

68 بازدید | 11 پست

سلام دوستان خوبم میشه ازتون خواهش کنم با دل های مهربون و زیباتون برام دعا کنید برای اخرین بار وارد سیکل  ivf شدم پسرک کوچولوم بزرگترین حسرت و ارزوش داشتن خواهر یا برادر هست مدام از تنهایی گله می کنه همسرم عاشق بچه ست اما شرمندشونم خدا باید بخواد که بشه منم ازش میخوام اگه به صلاحمونه ما رو قابل نعمت قشنگش بدونه و بهمون عطا کنه وگرنه دیگه میرم سراغ زندگیم چندین ساله بخاطر این دوندگی ها از کار و زندگی افتادم و به خودم شانس اخر رو دادم ان شالله همه منتظران صاحب اولاد سالم و صالحشن منم جزوشون.تا روز مادر عیدی امرو از خانوم فاطمه زهرا می خوام🥺🥺 دوستم در دعاهات منم یاد کن که بدجور دلشکستم😭😭😭

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نماز هدیه به امام جواد رو بخون

از طرفی امام رضا (ع) یه روایت دارن که میگه اگه دعایی کردی به درگاه خدا در صورتی که راضی باشی به رضای خدا چه بشه و چه نشه خیلی به اجابت نزدیک هستی☺💚

2731

عزیزم انشالله به آرزوت برسی 

لبه ی پرتگاه ایستاده بودم... خسته و ناامید دستانم را باز کردم تا بپرم ... اشک هام سرازیر شده بود قبل اینکه بیفتم بابا مچ دستم را گرفت و گفت کجا میخوای بری ؟ مگه خودت رو بهم نسپردی ؟ وقتی بابا من رو از پرتگاه کشید بالا خودم رو بغلش انداختم و در حالی که گریه میکردم گفتم تروخدا بابا تنهام نذار دیگه نمیتونم ادامه بدم 

برات دعا کردم صلوات فرستادم میش توهم واسه من دعاکنی 

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
خدا حاجت روات کنه برات دعا میکنم. میشه بگی چقد هزینت شد؟درد نداره؟

حدودا۱۵ تومن درد زیاد نه اذیت داره کلی امپول وسونو و برو بیا🥺

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
عزیزم انشالله به آرزوت برسی 

ممنونم مهربونم،همچنین شما😍

2738
برات دعا کردم صلوات فرستادم میش توهم واسه من دعاکنی 

عزیزمممممم🥺ممنونم ازت اگر قابل باشم به روی چشمم حتما❤

ان شاالله خبر بارداریتو بشنوم عزیزم.نگران نباش برات دعا میکنم.تهرانی اگر اره پیش کی کدوم مرکز

ممنونم عزیزم سلامت باشی😍من بیمارستان اکبرابادی میرم  هر سری یه پزشک شیفتشه