2733
2734

دخترا اگه واقعا قصد کمک دارید کامنت بذارید در غیر این صورت لطفا نمک روی زخمم نپاشید

من خیلی روی پسرم حساسم تقریبا ۱.۵ سالشه اگه کسی ببوستش یابغلش کنه ناراحت میشم و خود خوری هام شروع میشه که اگه مریضی داشت چی اگه دستشو نشسته بود چی

یا بعضیا مثلا پسرمو بغل میکنن و کنار خودشون نگه میدارن انقدر حرص میخورم که چرا نمیذارن پیش خودم بنشینه خب مگه من مادرش نیستم؟!

کسی چیزی بهش بده بخوره که دیگه از بغض میخوام خفه بشم

دستشونو نمیشورن یا بقیه خوراکی یا غذای خودشون که دهنیه میدن بهش

این بحث دهنی بودن شوخی بردار نیست یه بار نذاشتم و یه بار هم دیگه از دستم در رفت

انقدر حرص میخورم که از عصبانیت میرم تو خودم و حرف نمیزنم

چند بار با همسرمم به مشکل خوردیم که چرا یهو میرم تو خودم و ناراحت میشم

بخدا الان بازم همین مورد ها پیش اومد و از سردرد قرص خوردم

خیلی بوسش میکنن خیلی بغلش میکنن اصلا اینو دوست ندارم و چون آدم خجالتی هستم فقط خودم دارم ذره ذره آب میشم

شاید فکر کنید این چه دغدغه ای ولی بخدا این حس داره دیوونه ام میکنه

نمیدونم چجوری بیخیال باشم خسته شدم هر چند روز یه بار به این حال میوفتم

کاری هم نمیتونم انجام بدم و دراز به دراز روی تخت میوفتم و چشمامو میبندم و فقط میخوام بمیرم و این حس لعنتیو نداشته باشم 

چیکار کنم😔

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم  وسواس  دارین  ، وگرنه  ناز و بوس و خوراکی دادن  یک چیز نرماله 

ببخشید اگر ناراحتتون کردم   

همه ی دنیا   وقتی بچه میبینن  ناز میکنن بغل  بوس میکنن  یا چیزی  خوراکی میدن ♥️از محبته عشقه

2731
2738

حتما به متخصص مراجعه کنین

شما علائم ocd دارین از نظر غیرمتخصصانه من

سوالی درباره اوتیسم یا آسپرگر داشتین در خدمتم.                               بپرسین، تا بدونین، تا درک کنین؛ تا ما رو قضاوت نکنین:)                     لینک تاپیک پرسش و پاسخ درباره اوتیسم که می‌تونین سوالاتی که از بنده پرسیده شده و جواب‌هاشون رو اونجا ببینین: https://www.ninisite.com/discussion/topic/9677563/%d9%be%d8%b1%d8%b3%d8%b4-%d9%88-%d9%be%d8%a7%d8%b3%d8%ae-%d8%af%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%a7%d9%88%d8%aa%db%8c%d8%b3%d9%85%d8%aa%d8%a7-%d8%ac%d8%a7%db%8c%db%8c-%da%a9%d9%87-%d8%b9%d9%84%d9%85%d8%b4-%d8%b1%d9%88-%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b4%d9%85-%d8%ac%d9%88%d8%a7%d8%a8-%d9%85%db%8c%d8%af%d9%85

خوب مشکل از اطرافیان هست 

و چون همشون اینطوری هست نمیتونی تغییر بدی 

هم که آدم خجالتی هستی خودت وگرنه یه بار رک و جدی بگی دیگه اوکی هست 

ولی غذای دهنی رو اصلا اجازه نده 

هم کمتر رفت و امد کن

خواهشاً توی سایت طعم خیار بدون نمک رو ندید🥒🧂

عزیزم منم مثل شما بودم اگه پسرم غیر خودم و شوهرم دست کسی دیگه می بود مثل اسپند رو اتیش بودم تا شش سالگی همین وضع بود تا بچه ی دومم بدنیا اومد اصلا تمام حساسیتم از بین رفت الان دخترم که کمتر حساس بودم هم قوی تر هم خوش خورک تر و هم مستقل تره

2706