2737
2739

اصلا از چند کیلو به بالا عمل می‌کنن؟ درد و سختی داره؟ بعدش بارداری به چه صورته

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐

من راضی بودم

باردار هم شدم مشکلی نداشتم

کلا ۳۰ کیلو اضافه داشتم که کم شد

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن …
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید BMI بدنت بالای ۳۵ باشه تا عملت کنن

ردش محاسبه BMI رو سرچ کن میفهمی چجوریه

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن …
2731
من راضی بودم باردار هم شدم مشکلی نداشتم کلا ۳۰ کیلو اضافه داشتم که کم شد

وزن حدودای  ۹۰ رو عمل میکنن؟؟؟

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من آریایی‌ام ایرانی اصیل ♥️

کلا تو اینستا پیج هر کی رو باز میکنی اسلیو کرده 

فکر کنم بر اساس bmi بدن هست و تناسب قد و وزن و احتمالا بالای ۳۵  

اینجا هم یه خانمی بود تازه عمل کرده بود راضی بود،  تعلیق شد نشد پیگیرش بشیم 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
۳۰ کیلو ک با رژیم حل میشه

نشد دیگه به زبون راحته

هی کم میکردم باز خسته میشدم برمیگشتم به وزن اول

چون اشتهام زیاد بود از رژیم خسته میشدم کم میاوردم

ولی معده کوچیک شه دیگه اشتها نداری که بخوای بخوری

وزن حدودای  ۹۰ رو عمل میکنن؟؟؟

Bmi رو محاسبه کن توی گوگل سرچ کن میگه چجوری بالای ۳۵ بشه عمل میکنن مال من نمیشد مجبور شدم بخورم ۵ کیلو اضافه کنم تا عملم کنن

2740
Bmi رو محاسبه کن توی گوگل سرچ کن میگه چجوری بالای ۳۵ بشه عمل میکنن مال من نمیشد مجبور شدم بخورم ۵ کی ...

مرسی عزیزم ♥️

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من آریایی‌ام ایرانی اصیل ♥️
کلا تو اینستا پیج هر کی رو باز میکنی اسلیو کرده  فکر کنم بر اساس bmi بدن هست و تناسب قد و ...

اره الان مد شده انگار

من وقتی انجام دادم کمتر کسی میدونس چیه این عمل اون اوایلش بود که تازه شروع شده بود هنوز اینستا اینجوری نبود و این بلاگرا نبودن ۸ سال پیش. خیلی میترسیدم ولی بخیر گذشت. 

سوسن خودتی؟

سوسن کیه دخترم ؟  حالا خوبه اسم کاربریم و تاریخ عضویت هس توی پیجم

اره الان مد شده انگار من وقتی انجام دادم کمتر کسی میدونس چیه این عمل اون اوایلش بود که تازه شروع شد ...

خدا رو صد هزار بار شکر 

برای بعضی ها لازمه چون 

مثلا اینقدر که اضافه وزن روی زانو و کمر فشار میاره و باعث آسیب میشه یا عوارضی که چاقی برای قلب و کبد داره مسلما عمل عوارضش کمتره 

ولی اینکه تبدیل شده به صحنه ی رقابت بلاگرها و اونها هم عملا برای پزشک ها تبلیغ میکنن این واقعا دردناک و غلطه 

متاسفانه زنان جامعه ما هم شدیدا ساده و اهل چشم هم چشمی 😔

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
فک کردم شاید فامیلمون باشی چون اونم ۵کیلو چاق شد تا عمل کنه

نه گلم

2706