2733
2734
عنوان

سایز شکم در بارداری

323 بازدید | 62 پست

سلام خانوما من وسطای ماه هشتم بارداریم و بچم دختره ... اندازه شکمم از نظر خودم خوبه استاندارده حتی دکترمم اینو تایید کرده اما هر کی میبینه منو میگه وا چقد شکمت کوچیکه فلانه بچت میخاد ریز بشه و هزار تا حرف دیگه ...😐😑 مگه اندازه شکم ب ریز یا درشت بودن بچه ربطی داره اخه ! چرا بعضیا انقد ب خودشون اجازه میدن راجب هر چیزی نظر بدن😒بنظرتون با اینجور ادما‌چطور باید برخورد کرد !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره واقعا 

حالا ب منم میگن چرا اینقد بارداریت طول کشید یه ساله بارداری در صورتی ک من هنوز23هفته م

[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]
اره واقعا  حالا ب منم میگن چرا اینقد بارداریت طول کشید یه ساله بارداری در صورتی ک من هنوز23هفت ...

حالا باز خوبه هر کی منو میبینع وای چقد باد کردی دماغت گنده شده فللن شدی بهمان شدی ...

انتظار دارن چون ماه های اخره مثل بشکه بشیم 😑

من کلا شکمم خیلی جمع ‌و جوره اصلا پهن نیس خب بستگی ب بدن خود طرف داره بعضیا خیلی بزرگ میشه شکمشون بعضیا مث منو تو ن

من حسابم ز همه مردم این شهرجداست🌱من امیدم به خدا،بعدخدا،هم به خداست….💫🌓
2740

عزیزم ما خانومیم واقعااااااا هنوز اخلاق همنجسای خودمون دستت نیومده ؟

حالا بعضیا واقعا ب لحاظ شخصیتی کامل ترن و فقط،انرژی،مثبت میدن بهت ولی متاسفانه اکثرا براشون شده عادت وقتی میبیننت هزار تا ایراد مشکل و راه حل و پیشنهاد بهت میدن 

شما عاقل باشو گلم فقط،بشنو و رد شو 

مهم دکترت هست ک گفته اکیه شکمت

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت

اسی تو فکرشو بکن بعضیا چقدر تخریبن 

من هنوز،تاره ۱۰ هفته شدم طرف برگشته میگه وااای چقد دماغت گنده شده چقدر تغییر کردی 🤣🤣🤣

من گفتم جدی چقد خوب دلم تغییر میخاس یکم

میدونم ولی هر چی باشه تو روحیه ادم تاثیر میزاره ☹️

ما قراره مادر بشیم قشنگم

خودتو خییییلی قوی کن مخصوصا در برابر این نیش،زدنا

چون فردا تو دلیت ک دنیا بیاد تازه ایراد گرفتناشون بیشتر میشه یا میگن فلانه بچت یا میگن بیساره 

بیخیال فقط لبخند بزن و رد شو

ما قراره مادر بشیم قشنگم خودتو خییییلی قوی کن مخصوصا در برابر این نیش،زدنا چون فردا تو دلیت ک دنیا ...

با اینکه روحیه حساسی دارم ولی چه میشه کرد بقول شما باید سختیاشو بجون بخریم 🥲

خوب گفتی😂😂

اره خوب گلم تو فکرشو بکن تو این دوران ک همش لذته و باید قدر ثانیهاش رو بدونیم و برنامه ریزی کنیم

بیایم ذهنمون رو درگیر حرفای خاله زنک کنیم واقعا خنده داره خوب

2706