2752
2734
عنوان

سایز شکم در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره خوب گلم تو فکرشو بکن تو این دوران ک همش لذته و باید قدر ثانیهاش رو بدونیم و برنامه ریزی کنیم ب ...

یجوری رو وزن بچه حساسن که انگار قرار نیست بزرگ بشه یا وزنش تغییر کنه 😐زنعموی همسرم هی پیشم میگه پسرم موقع زایمان ۴ کیلو بود ولی الان پسرش یه پوست و استخونه😂

ربطی نداره غصه نخور.سایز شکم بستگی به ژنت داره.منم ماه هشتم.ولی شکمم انچنان بزرگ نشده.سر دخترمم همین ...

اره من مثل عمه هامم اوناهم تو بارداریاشون شکماشون جمو جور بود ولی بچه هاشون خوب بودن 

یجوری رو وزن بچه حساسن که انگار قرار نیست بزرگ بشه یا وزنش تغییر کنه 😐زنعموی همسرم هی پیشم میگه پسر ...

بگو پسرت نرمال نبوده خب 

از بچه گنده بدم میاد😐

میشه برای حاجت دلم ی صلوات بفرستی؟فرستادی بگو منم بفرستم 
2706