2737
2739
عنوان

بی بی چک مثبت بعداز چند ساعت

367 بازدید | 16 پست

دیشب ساعت ۸ بیبی زدم منفی بود بعد دوساعت نگاه کردم دو خط شده بود تو نی نی سابت خوندم یکی نوشته بود زیر اب بگیری اگر خط دوم پاک شه ینی کاذب بوده و پاک شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه زیر اب نگرفتم... ولی یک ربع صبر کردم دیدم منفیه... روز بعد هاله ش رو دیدم... دوباره زدم زیر یک ربع هاله انداخت و باردار بودم. 

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2740

ببینم

فقط 35 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بِهترین روز زندگیم روزیه که ی وروجک شبیه تو بیاد و این روز وبا هم جشن بگیریم🥺🤰😍🫀                                              دیر بشه ولی حسرت نشه...💔

خانما من ۲آذر سقط داشتم کسی می دونه کی باید پریود بشم

فقط 35 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بِهترین روز زندگیم روزیه که ی وروجک شبیه تو بیاد و این روز وبا هم جشن بگیریم🥺🤰😍🫀                                              دیر بشه ولی حسرت نشه...💔