2733
2734
عنوان

زرد شدن رنگ پوست بچه ۵ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 1801 بازدید | 29 پست
انشالله که خیره نگران نباش

ببخشید عزیزم بازم مزاحم شدم.پسرتون پوستش زرد شده بود بردینش دکتر؟ دارو داد؟چیکار کردین خوب شد؟

دکتر دخترمن شنبه میاد.هنوز نبردمش و همچنان نگرانم.

آزمایش چه فاکتوریش آنزیم های کبدیش رو نشون داد؟

دخترمن ۳ ماه پیش آز داد.

Ast     alt    آلکالاین فسفاتاز    آمیلاز سروم   لیپاز سروم   نرمال بوده.   نمیدونم بازم نیاز هست آزمایش بده؟   بیلی روبین باید چک بشه؟

ببخشید عزیزم بازم مزاحم شدم.پسرتون پوستش زرد شده بود بردینش دکتر؟ دارو داد؟چیکار کردین خوب شد؟ دکتر ...

اره ازمایش داد چکاپ کامل 

گفتن ی بیماری مادرزادیه ک خطری نداره ولی یادم نیس چی بود 

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید عزیزم بازم مزاحم شدم.پسرتون پوستش زرد شده بود بردینش دکتر؟ دارو داد؟چیکار کردین خوب شد؟ دکتر ...

اگه مشکلی نبوده حساس نشو

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
اره ازمایش داد چکاپ کامل  گفتن ی بیماری مادرزادیه ک خطری نداره ولی یادم نیس چی بود

نه منظورم اینه واقعا پوستش زرد شده بود یا نه؟چه مدت طول کشید تا دوباره سفید بشه پوستش؟دوباره مثل قبل سفید شد یانه؟

2731
نه منظورم اینه واقعا پوستش زرد شده بود یا نه؟چه مدت طول کشید تا دوباره سفید بشه پوستش؟دوباره مثل قبل ...

اره

یجور قرص گیاهی بود خورد بعد چندماه اوکی شد

نگران نباش عریزم فقط تنش سالم باشه 

خداکنه همین باشه🤦🏻‍♀️😭اتفاقا خوندم تو گوگل کمبود ویتامین ب۱۲ باعث زرد شدن رنگ پوست میشه.الان ۵&nb ...

سلام عزیزم خوبین؟مشکل بچه شماحل شد؟پسر من ۷ ماهه اس بینیش زرد شده من دارم از ترس سکته میکنم دکترام که والا یه نوبت نزدیک نمیدن

سلام عزیزم خوبین؟مشکل بچه شماحل شد؟پسر من ۷ ماهه اس بینیش زرد شده من دارم از ترس سکته میکنم دکترام ک ...

سلام عزیزم.دخترمن فقط بخاطر اینکه زیاد آب هویج خورده بود اینجوری شد.الان درست شد

2740

دختر من یک سالش بود چشم و پوستش زرد شد انزیمای کبدیش ب شدت رفته بود بالا انقدراسترس داشتم ک حالت تهوع گرفته بودم ولی خب تا فردا برم دوباره ازمایشششو تکرارکنم احساس کردم رنگش بهترشده دوباره بازتافرداش دیدم بهتر شد تا باز پسفرداش کلا خوب شد خوب ک شد ازمایش دادم اومده بود پایین من از استرس زیاد میترسیدم ببرمش دکتر شکرخدا خودش حل شد

برای مشکل حساسیت به پروتئین گاوی دارو میخوره؟ دختر من حساسیت داشت اصلا دارو نمیدادم فقط رژِم حذفی ت ...

چندماه اول میخورد.رفلاکس پنهان داشت.الان فقط رژیمه.۶ماه رژیم بود.دکتر گفت بعدش کم کم بهش بده،وقتی دادم دیدم باز بهم ریخت.گفت ۶ماه دیگه صبرکنم🙁

چندماه اول میخورد.رفلاکس پنهان داشت.الان فقط رژیمه.۶ماه رژیم بود.دکتر گفت بعدش کم کم بهش بده،وقتی دا ...

6 ماه خیلی کمه که

بچه اولم دو سال و بچه دومم سه سال طول کشید برطرف بشه

اونم باید خیلی دقت کنی باید مواد آلرژن صفر صفر بشه تا خوب بشه توی خیلی از مواد غذایی آلرژن هست و ما نمیدونیم خیلی باید دقت کنی

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
6 ماه خیلی کمه که بچه اولم دو سال و بچه دومم سه سال طول کشید برطرف بشه اونم باید خیلی دقت کنی باید ...

بچه هاتون الان چندسالشونه؟دخترمن الان ۵ونیم سالشه.بعد اون ماجراها که آخرسر فهمیدیم آلرژی گوارشی داره،ورم معده گرفته.نزدیک ۱سال هم پیدرولاکس خورد برای یبوستش که باعث نفخ میشه.الان تقریبا دارم پیدرولاکس رو قطع میکنم.ولی معده ش موقع غذا ورم میکنه و درد میگیره.در طول روز هم انقدر ورم داره که موقع حرف زدن نفس کم میاره.میشه تجربه هاتون رو درمورد آلرژی بهم بگین؟چند هفته ست ماست گوسفندی از روستا پیدا کردیم،اونو میخوره انگار مشکلی نداره،نمیدونم شایدم نمیگه به ما.آخه خیلی شکمویه،میدونه اگه بگه اوف شدم،من قطعش میکنم،شاید نمیگه😕

2706