2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خونه مادرشوهر

مهمونی گرفتن

هر سال که خیلی خوب بوده.

ان شاءالله امسالم خوش بگذره.

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

خونه

مهمون داریم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

مامان بزرگ 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2740

خونه خودمون جایی نمیریم فامیلامون همشون بدن نه اصلا خوش نمی‌گذره تکراری روزام همش تکراری ۱۸ سالمه هیچ لذتی از زندگی نبردم

گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛