2737
2734

ببخشید مدفوع میکنه 

طبیعیه؟ 

مثلا 12 بار اینا چون هر دو سه ساعت ک عوضش کنم هر بار کثیفه 

قوامشم مثل شیر دلمه دلمه شدس و زرد رنگه

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روزی تا ۸ بار میگن طبیعیه خوبه

آره منم شنیدم 8 بار 

ولی بر این بیشتره

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان
2731
دختره منم تا سینمو میزاشتم دهنش شیر بخوره زرتی دستشویی می‌کرد وزن نمیگرفت آخرش نفهمیدم علتش چیه ولی ...

دقیقا

تا شیر میخوره از پایین پس میده 

پسر منم اوایل همیشه پوشکش کثیف بود البته با حجم خیلی کم انگار شل بود و با هر باد دادن هم مقداری دف ...

درسته دختر منم همینه 

پس انشالله درس میشه اینم 

ممنون

2740