2737
2739

تاپیک قبلیم نوشتم دوستان 

کارش قانونیه؟

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تورو یادم نیاره...کجابایدبرم که یک شب فکر تو منوراحت بزاره...چه کردم باخودم ک مرگ وزندگی برام فرقی نداره...محاله مثل من توی این حال بد کسی طاقت بیاره...کجابایدبرم ک تو هرثانیه ام تورو اونجا نبینم...کجا بایدبرم ک بازم تا ابد ب پای تو نشینم...قراره بعدتو چه روزایی رو من توتنهایی ببینم...دیگه هرجا برم چ فرقی میکنه از عشق تو همینم...
حداقل لینک تاپیک قبلی تو‌ میذاشتی 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12636079/خانومای-عاقل-لطفا-بیایید

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تورو یادم نیاره...کجابایدبرم که یک شب فکر تو منوراحت بزاره...چه کردم باخودم ک مرگ وزندگی برام فرقی نداره...محاله مثل من توی این حال بد کسی طاقت بیاره...کجابایدبرم ک تو هرثانیه ام تورو اونجا نبینم...کجا بایدبرم ک بازم تا ابد ب پای تو نشینم...قراره بعدتو چه روزایی رو من توتنهایی ببینم...دیگه هرجا برم چ فرقی میکنه از عشق تو همینم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12636079/خانومای-عاقل-لطفا-بیایید

توی قانون اصلا همچین چیزی وجود نداره ..مگر اینکه اعضای خانواده شما خدایی نکرده مشکلات شدیدی مثل اعتیاد یا سابقه اراذل و اوباش و ....داشته باشن.

مگه میشه همچین چیزی...خانواده هرکسی ریشه اون آدم هست.مگه میشه ریشه کسی رو قطع کرد ؟ 

دلیل ایشون چیه برای اینکار ؟ 

2728
توی قانون اصلا همچین چیزی وجود نداره ..مگر اینکه اعضای خانواده شما خدایی نکرده مشکلات شدیدی مثل اعتی ...

چقدر خوب گفتی بخدا دارم میسوزم

تو دوران نامزدی و اوایل ازدواج با برادرم بحث داشتن چند بار 

چن بارم باخواهرم بحثشون شد همین

بعدفوت مادرم همین کینه های قدیمی رو بهونه کرد گفت قطع رابطه 

مادرت ک نیست براچی میخوای بری اونجا

اوایل خودمم دوست نداشتم برم اونجا حالم بد میشد جای خالی مامانم میدیدم ولی الان نه میخوام باهاشون رفت امد کنم

اینا دلیل نمیشه .... بگو من نیاز دارم به خانوادم سر بزنم.چون تو ( شوهرت) با اونا مشکل داری که نشد دلیل برای سر نزدن من ..... با زبون و نرمی باهاش حرف بزن . لح و لجبازی نمیشه.تندی نکن. یا اگر از کسی حرف شنوی داره کمک بگیر . 

میتونی با اورژانس اجتماعی هم آنلاین چت کنی و راهنمایی بگیری ۲۴ ساعته.سرچ کنی میاره

اینا دلیل نمیشه .... بگو من نیاز دارم به خانوادم سر بزنم.چون تو ( شوهرت) با اونا مشکل داری که نشد دل ...

خیلیی ممنون❤️❤️