2733
2734
عنوان

کاپ قاعدگی و کمک فوری

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید مطمئن بشی ک باز شده، وقتی گذاشتی یکم بکشش پایین اگر میتونی بعدش انگشت اشارتو دور تا دورش بچرخون ...

اهان.حتما انجام میدم ایندفعه.فقط کاملا میفهمم کج میشه و اینکه کمرم درد مبگیره این طبیعیه؟

از ستم کردن برکسی که جز خدا کسی را ندارد بر حذر باش.امام حسین(ع)
2731
اهان.حتما انجام میدم ایندفعه.فقط کاملا میفهمم کج میشه و اینکه کمرم درد مبگیره این طبیعیه؟

من کمر درد اینا ندارم حتی دردمم کمتر شده،  اما اکثر مواقع لوبریکانت استفاده میکنم که جا گذاریش برام راحت تر باشه چون واژینیسموس ام،  روز اول اشتباه گذاشتم حسش میکردم بعد بدنم کشید گراشتش جای. درست که فهمیدم وقتی اشتباه بزارم حس میشه تو بدن همین

باید مطمئن بشی ک باز شده، وقتی گذاشتی یکم بکشش پایین اگر میتونی بعدش انگشت اشارتو دور تا دورش بچرخون ...

شما کمردرد نداشتی موقع استفاده؟

من کمر درد اینا ندارم حتی دردمم کمتر شده،  اما اکثر مواقع لوبریکانت استفاده میکنم که جا گذاریش ...

اره دقیقا همش حس میکردم داره درمیاد😁

حتما راجبش مطالعه کن عزیزم بعد کامنت بزار 

راجبش مطالعه داشتم عزیزم و خیلی مراجعه کننده هم داشتم که سر همین کاپ بیمار شدن که بهت میگم 

ای درد بی درمان مرا درمان ابالفضل💚 آخرش یه روز حاجتمو میدی تو باب الحوائجی (همون طور که یه روز نجاتم دادی🖤😊)
عزیزم شما موقع پریودی وقتی صبحا بیدار میشی بلند میشی یهو خون نمیریزع ؟؟؟؟ خونی بوده ک باید میومده بی ...

عزیزم خیلی مراجعه کننده داشتم که با کاپ بیمار شدن برا این گفتم صلاح مملکت خویش ....

ای درد بی درمان مرا درمان ابالفضل💚 آخرش یه روز حاجتمو میدی تو باب الحوائجی (همون طور که یه روز نجاتم دادی🖤😊)