2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

استفاده نکن خونو تو بدنت حبس میکنه مخصوصا موقع خواب خون بر میگرده خودتو اسیر و مریض نکن اون خون کثیفه باید از بدن خارج بشه نه حبس

ای درد بی درمان مرا درمان ابالفضل💚 آخرش یه روز حاجتمو میدی تو باب الحوائجی (همون طور که یه روز نجاتم دادی🖤😊)
2738
بد میزاری حتما  یبار انگستتم باهاش ببر تو  بعد کاپو صاف بزار و انگشتتو خارج کن  تو کج ...

اره دقیقا حس میکنم کجه ولی هرکار کردم صاف نمیشه.

از ستم کردن برکسی که جز خدا کسی را ندارد بر حذر باش.امام حسین(ع)
استفاده نکن خونو تو بدنت حبس میکنه مخصوصا موقع خواب خون بر میگرده خودتو اسیر و مریض نکن اون خون کثیف ...

عزیزم شما موقع پریودی وقتی صبحا بیدار میشی بلند میشی یهو خون نمیریزع ؟؟؟؟ خونی بوده ک باید میومده بیرون ولی چون دراز کش بودی همون تو مونده بعد ک بلند میشی میریزه یا میری دستشویی میریزه خطری نداره کاپ هم همونطوریه یه مدت تو خودش نگه میداره بعد تخلیه میشع 

عزیزم شما موقع پریودی وقتی صبحا بیدار میشی بلند میشی یهو خون نمیریزع ؟؟؟؟ خونی بوده ک باید میومده بی ...

من یه بار فقط تونستم درست بذارم اونم شب بود یعنی واقعا خواب راحت داشتم.اما بعدش دیگه نتونستم همش میریزه😭😭

از ستم کردن برکسی که جز خدا کسی را ندارد بر حذر باش.امام حسین(ع)
2706