2733
2734

همیشه اگر کسی رو دوست داشتم طرف منو نمی خواست

اگر طرفم منو می خواست من نمی خواستمش

یه مدت با یکی آشنا شدم که همدیگه رو دوست داشتیم و با همدیگه مچ بودیم ولی امشب مجبور شدیم کات کنیم چون قرار تیست هیچ وقت بتونیم با هم باشیم اونم به خاطر مشکلات مالی طرفم

چقدر دنیا و زندگی چیز مزخرفیه حالم داره از این دنیا بهم می خوره همه چیزش بر عکسه اه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بچه ها میشه کسی که وارد رابطه باشه بهم درخواست بده سوال دارم بی زحمت دختر باشه ..

و 18 باشه و یا 22

کَلآغ هَر کآری میکَرد قَشَنگ نِمیشُد .. دآد میزَد میگُفت طآووس خَرابه .. وقتی بهت گفتم بای بای یعنی دیگه جوابتو نمیدم اعلان پیامتم بیاد در جا پاکش میکنم اصلا نمیخونم  حالا تو هی ریپ بزن پاره شی🤣حوصله بحث رو ندارم اگه چیزی گفتی و جوابتو ندادم بدون ارزش وقتمو نداری از همین جا بهت میگم بای بای هانی🖐️                                         ایمانِتون‌بویِ‌گناه‌میده………………!  (درخواست نمیپزیدم جز دوستانم)                       

اگ اون دوس داشتن واقعی بود نباید مشکلات مالی جلودارش میشد 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2740

متنفرم که اینو بگم اما مسئله مالی بسیار مسئله مهمیه چون پول نباشه نمیشه از زندگی لذت برد و خوبه که هرچه زودتر کات کردید 

یه حسی مثل خوندن ”بوف کور” برای اولین بار تو هوای ابری …
بچه ها میشه کسی که وارد رابطه باشه بهم درخواست بده سوال دارم بی زحمت دختر باشه .. و 18 باشه و یا 22

18 متاهلم 

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
18 متاهلم 

میشه درخواست بدم ؟

کَلآغ هَر کآری میکَرد قَشَنگ نِمیشُد .. دآد میزَد میگُفت طآووس خَرابه .. وقتی بهت گفتم بای بای یعنی دیگه جوابتو نمیدم اعلان پیامتم بیاد در جا پاکش میکنم اصلا نمیخونم  حالا تو هی ریپ بزن پاره شی🤣حوصله بحث رو ندارم اگه چیزی گفتی و جوابتو ندادم بدون ارزش وقتمو نداری از همین جا بهت میگم بای بای هانی🖐️                                         ایمانِتون‌بویِ‌گناه‌میده………………!  (درخواست نمیپزیدم جز دوستانم)                       

عزیزم رل منم زیاد درامد انچنانی نداره اما باهم زندگیمونو میسازیم توهم اگه میبینی باعرضه اس و جنم کار داره دوباره برگرد بهش

😍اگرفامیلی دارین که آنلاین شاپ داره و ادمین میخاد میشه منو بهش معرفی کنید؟🥹😍🥰
2706