2752
2734
نه هنوز اولش گفتن عمل باید بشه ولی آخرین اکو گفتن خدا رو هزاران بار شکر سوراخش کوچیک شده

نگران نباش هم کلاسی دخترم مامانش می‌گفت ۵ سوراخ داشته الان ماشاالله سالم ورزشکار 

متها باید مدام تحت نظر باشه

به سونو گرافی ها اجازه نمیدن عیوب ظاهری رو‌بکن.فقط عیوب اصلی در اندام های اصلی مثل کبد کلیه مغز فام ...

سونویی ک من میرفتم حتی انگشتای دست و پا و بندای انگشتر رو میشمرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش الکی بد ب دلت راه نده داداش من و زنش بخاطر شباهت ژنی ک داشتم این اتفاق افتاده

یه سوال دارم ازت عزیزم میخوام بدونم برادرت و زنش نقص بچشون رو قبول کردن؟ تو مهمونی و جمع های فامیل بچشون رو میبرن؟ 

2731
نگران نباش الکی بد ب دلت راه نده داداش من و زنش بخاطر شباهت ژنی ک داشتم این اتفاق افتاده

اخه الان جز شما، خیلیهای دیگه گفتن که بچشون مشکل داشته.

واای تو‌رو خدا دعا کنید بچه من سالم باشه و ازمایشهام درست بوده 

تهش میرسه به خدا،پس از اولش بسپار به خدا🥰
نگران نباش هم کلاسی دخترم مامانش می‌گفت ۵ سوراخ داشته الان ماشاالله سالم ورزشکار  متها باید ...

ممنونم عزیزم اره پسرم هر سه ماه یکبار اکو میبرمش آخرین اکوی پسرم خدا رو شکر گفت کوچیک شده سوراخش 

یه سوال دارم ازت عزیزم میخوام بدونم برادرت و زنش نقص بچشون رو قبول کردن؟ تو مهمونی و جمع های فامیل ب ...

نه.فقط خونه مامان میارش اونم هر وقت مامانم اصرار کنه

ولی با ما رفت و امد ندارن.

مشغله کاری زیاد دارن.بچه پرستار دائم داره

هم اتاقی خواهرشوهرم موقع زایمان فهمید بچش سندروم داونه تمام آزمایشات رو هم داده بوده گفته بودن سالمه ...

مدیون هستی به این خانوم باردار که بهش استرس وارد میکنی شعورم خوب چیزیه که بعضیا خلاصن