2737
2734
عنوان

مصرف همزمان شیاف و قطره استامینوفن

134039 بازدید | 31 پست
سلام بچه ها من واسه پسرم که تب داشت به فاصله یک ساعت شیاف و قطره استامینوفن استفاده کردم اولین بار بود این کارو کردم فاصلش کمه میترسم
کاش بتونم روزی یک کار رو خالصانه فقط برای تو انجام بدم ای خالق مهربانم
کسی تا حالا این کارو کرده داروخونه ایه گفت اشکال نداره میتونی بدی میترسم مسموم نشه حالا چه کار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان که نمیتونی کاری کنی از یک بار چیزی نمیشه ولی دیگه اینکارو نکن پاشویه کن و فقط شیاف بزن بهش زیاد اب بده شده با سرنگ و اگه شیاف جواب نداد برفن بده با شکم پر شده پر اب فاصله 4 ساعتو حفظکن
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2738
اشکال نداره حول شدی اگه تبش کم نشد تشتو پر اب گرم کن بشونش توش باهاش اب بازی کن تا تبش کم بشه زیاد اب بده بهش
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
الان خوابه الان تبش زیر 38 هست فقط میترسم از مسمومیت پس چرا داروخونه ایه گفت میشه الان خوندم که خطرناکه
اخه الان که دارم میخونم میگن شیاف با شربت بروفن مشکل نداره دکتر گفت شیاف و قطره استامینوفن با هم?
2706