2733
2739

بچه ها خداوکیلی اگر میخوایین اذیت کنید و مسخره کنید نیایید

من نیاز به درد و دل دارم

خودمم بعدش تاپیکو قفل میکنم

میخواستم راجب شوهرم بگم....

راستش من با یکی ازدواج کردم که انگار نور تمامه انقدر با خداست انقدر که به خدا و اهل و بیت نزدیکه حد نداره

نمازای اول وقت

نماز شب

هرشب گریه واسه امام حسین و امام زمان

اصلا ذکر خدا از لبش نمیوفته

یه تسبیح داره هدیه دوستشه که شهید شده همش اون دستشه

حس میکنم پیشم نمیمونه رفتنیه

بزار اینجور بگم شهید میشه🥺

میترسم از نبودنش

میترسم از اینکه بره

وقتی میره سر کارش(شهر دیگس)من میمیرم و زنده میشم

زمانی که داعش اومده بود سوریه رفته و مدافع حرمه حتی تا دم شهادتم رفته اما....

واسم دعا کنید موقعی هم که اومد خواستگاری همه ی شرایطشو گفت و من با جون و دل قبول کردم

فکر نمیکردم زندگی با یه مرد واقعا خدایی انقدر سخت باشه

گاهی وقتا من حسودیم میشه انقدر که قشنگ میتونه ارتباط میگیره

یه اتاق تو خونمونه اونجا نماز شب میخونه اون موقع هایی که نیست میرم تو اتاقش بوی یه عطر خاصی میاد یه عطر عجیب انگار هیچ جا بوشو نشنیدم....

من بدون اون میمیرم

مطمئنم که پر میکشه و میره😭😭😭

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗                                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤

خدایا چه حکمتی توشه🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗                                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش همسر منم اینطور بود برو خداروشکر کن اینم بدون همه میمیریم و از روزی ک متولد میشیم مرگمون هم مشخص ...

نه آخه این خیلی عجیبه

دائم گلزار شهداس

وقتی پیشمه همش میگه دعا کن شهید شم

اصلا یه حس عجیبیه!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
نه آخه این خیلی عجیبه دائم گلزار شهداس وقتی پیشمه همش میگه دعا کن شهید شم اصلا یه حس عجیبیه!

کاش منم شهید بشم نصیب هرکسی نمیشه منم خیلی دوس دارم بعدش شما هم اهل قران نماز هستین 

نه آخه این خیلی عجیبه دائم گلزار شهداس وقتی پیشمه همش میگه دعا کن شهید شم اصلا یه حس عجیبیه!

نترس فکر های ترسناک هم نکن....  از لحظات زندگیت لذت ببر

مرگ دست خداست 

ان شاالله خوشبخت باشید

فقط توروخدا بهم  بگو رفتارش با شما چه طوره؟ باهم خوبین دلم میخواد ببینم ایا زندگی هست که اختلاف نظر یا بحث نداره؟ 

کاش منم شهید بشم نصیب هرکسی نمیشه منم خیلی دوس دارم بعدش شما هم اهل قران نماز هستین 

من؟؟

آره ولی خب اینجور زندگیا قبلا تو رمانای مذهبی میخوندم فکر نمیکردم زندگی خودم واقعی بشه

ولی ببین خیلی وایب خوبی داره حسش قشنگه ها اما ترس داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
نترس فکر های ترسناک هم نکن....  از لحظات زندگیت لذت ببر مرگ دست خداست  ان شاالله خوشبخت ...

ببین انقدر این آدم مهربونه و آرامش داره که حد نداره مثل پروانه دورم میچرخه(به گفته خودش😅)

همش میگه میخوام حقمو ادا کنم واست

از حرف زدناش میترسم انگار یه چیزی میدونه ها ولی نمیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40