2737
2739

دوستان یه دونه سنگ صفرام ۱۹ میلی دارم. دردم نداره. ۲۰ ساله دارم بدون علامته. آیا با قرص قابل درمانه؟ کسی اینطور از بین برده؟ 

دکتربه من گفت اگه درش نیاری میره بالاتروخطرمرگ داره .....من درش آوردم بخداهیچ ترسی نداره من۵تابود

والا من ده روزه از ترس اتاق عمل و بیهوشی زندگی ندارم. اخه یه قرص هست که میگن سنگ رو حل میکنه. اون ممکن نیست روو من جواب بده؟ ۲۰ ساله بدون درده و تا الان اوکی بوده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من ده روزه از ترس اتاق عمل و بیهوشی زندگی ندارم. اخه یه قرص هست که میگن سنگ رو حل میکنه. اون مم ...

از دکترت بپرس به من گفتند تا زمانی که درد نداشته باشه عمل نمیکنند،من تعداد زیاد سنگ دارم زیر ده میل فقط یکیش بزرگتره 

منم دلم نمیخواد عمل کنم

ز گیتی دو کس را سپاس...یکی حق شناس و یکی حد شناس :) 🍃🌸
2731
از دکترت بپرس به من گفتند تا زمانی که درد نداشته باشه عمل نمیکنند،من تعداد زیاد سنگ دارم زیر ده میل ...

اره اخه منم اذیت نیستم اصلا. ولی به دکتر جراح گفت باید دربیاری ممکنه سرطان ایجاد کنه. ترسیدم. دکتر سونوگراف میگفت دروغ گفته. ولی بازم ترسوند منو

اره اخه منم اذیت نیستم اصلا. ولی به دکتر جراح گفت باید دربیاری ممکنه سرطان ایجاد کنه. ترسیدم. دکتر س ...

نه بابا سرطان کجا بود،اتفاقا کیسه برداشتن عوارض متفاوتی رو بدن‌های مختلف داره،من نمیتونم چیزهایی که دلم میخواد رو بخورم خیلی لاغر شدم ولی هنوز امید دارم با پاکسازی طب سنتی از بین بره

نه بابا سرطان کجا بود،اتفاقا کیسه برداشتن عوارض متفاوتی رو بدن‌های مختلف داره،من نمیتونم چیزهایی که ...

نمیدونم والا. لعنت به دکترای دروغگو. هرچند مشکلی با سنگه ندارم ولی سکته م داده😩😩

نمیدونم والا. لعنت به دکترای دروغگو. هرچند مشکلی با سنگه ندارم ولی سکته م داده😩😩

یه مدت برو طب سنتی و رژیم بگیر شاید خوب شد

2740
یه مدت برو طب سنتی و رژیم بگیر شاید خوب شد

میگن طب سنتی خردش میکنه و میره توو مجاری اما اون قرص مخصوصش سنگ رو حل میکنه. میرم پیش دکتر. گوارش ببینم میده اون قرص رو یا میگه خطر داره. اخه از گیر کردن توو مجاری هم میترسم. بعد نکنه مجبور به عمل باز بشم یا سنگا توو بدن گم بشن و اذیت کنن

میگن طب سنتی خردش میکنه و میره توو مجاری اما اون قرص مخصوصش سنگ رو حل میکنه. میرم پیش دکتر. گوارش بب ...

و من که بی خیال دارم دارو گیاهی مصرف میکنم