2737
2739
عنوان

بکارت مصنوعی

1157 بازدید | 64 پست

کسی درباره خون مصنوعی بکارت میدونه؟ و اینکه میگن میشه دوباره پرده بکارت رو دوخت؛ واقعا شدنیه؟ من هنوز ازدواج نکردم لطفا بدون هیچ قضاوتی خواهرانه اگه اطلاعی دارید بگین بهم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ینی انقد مهمه؟آخه کی این دور زمونه براش مهمه 

من بکارتم از نوع ضخیم بود با عمل برداشتم 

یه بار از شوهرم پرسیدم اگه نداشتم باهام ازدواج میکردی گفت این حرفا چیه مگه معیار ازدواج این چرت و پرتاس🤦‍♀️واقعا دیگه این افکار قدیمی شده ولش کن عزیزم فکر نمیکنم پسرای امروزی خیلی براشون مهم باشه متولد چندی؟

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺

حل میشه نترس 

خیلیا این طوری بودن ازدواج کردم زندگیشونم عالی داره پیش میره

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
بعد از تاپیک خواهرشوهر و مادرشوهر الان اقایون تو دوخت و دوز بکارتم نظر میدن

دقیقا😂😂😂😂

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
2738
ینی انقد مهمه؟آخه کی این دور زمونه براش مهمه  من بکارتم از نوع ضخیم بود با عمل برداشتم  ...

متولد ۷۷...برای خودم مهم نیست اما نمیدونم پسفردا یه پسر اونم سنتی بیاد خواستگاری چی میشه؟ ازم گواهی بخوان یا ن...از همه مهمتر خانوادم براشون ملاکه ینی حتی اگه برای طرف مهم نباشه اینا گیر سه پیچ میدن😔

متولد ۷۷...برای خودم مهم نیست اما نمیدونم پسفردا یه پسر اونم سنتی بیاد خواستگاری چی میشه؟ ازم گواهی ...

به خدا دیگه هیچکس گواهی نمیخواد من که خودم رفتم گواهی گرفتم گفت این کارای مسخره چیه از منم سنتی بود ولی یه چن ماهی دوستی داشتیم به نظرم توم با طرفت رو راست باش بگو بر اثر بچگی و یه اتفاق از دستش دادم و توبه کردم 

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺
2706