2733
2739
سلام به همگی یه راهنمای می خواستم من پارسال به خاطر پریود نتونستم برم نماز عید قبل از ماه رمضون 12 خرداد پریود شدم و دوروز قبل از ماه رمضون پریود تموم شد خداروشکر تا الان تونستم روزه بگیرم حالا یه راهنمایی می خواستم دیدم بعضی از دوستان قرص می خورند و چند روز پریودشون می افته عقب لطفا اگه می دونید بگید چه قرصی بخورم و از کی لطفا نگید این کارو نکن آخه خیلی دلم هوای نماز عید کرده دوست دارم بتونم بخونم لطفا راهنمایی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قانونش اینه که از روز دوم پریودی فک کنم باید شروع کنی اما بدن با بدن فرق داره من 2-3 روز مونده به پریود بعدی میخوردم عقب میفتاد مجموعا 2-3 تا بیشتر نمیخوردم تا حالا هم که ضرری نداشته و براحتی هم باردار شدم..
2728
خواهش میکنم نه باید از 12 خرداد شروع میکردی طبق قانونش ولی من تو شرایط مشابه شما اگه 8 تیر هم شروع میکردم باز عقب میفتاد بدن با بدن فرق داره من تعادل هورمونی دقیقی نداشتم با حتی مقدار کم قرص پریودم عقب میفتاد شاید بدن شما اینطور نباشه
ببین قرص ال دی کارکردش اینطوره که نمیزاره تخمک آزاد بشه و اگه این کار زیاد انجام شه تخمک هات از بین میرن سعی کن زیاد اینکارو نکنی من خودم 5 باری تو دوران مجردی پریودمو عقب اندا ختم که البته مشکلی برام پیش نیومد خدارو شکر
2740
منم قصدم اینه این چند روز آخر ماه بتونم روزه بگیرم تا حالا قرص نخوردم امیدوارم بهم جواب بده من اغلب پریودم یکی دو روز جلو می افته اون ماه 12 خرداد بود فکر کنم این ماه مثلا 10 باشه امروز میرم حتما قرص میگیرم