2733
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنید من هفته هفتم هستم و فقط ساک حاملگی تشکیل شده چمار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 673317 بازدید | 2297 پست
سلام منم الان هفته شیشم هستم...ب لک بینی افتادم و رفتم سونو اونجا گفت ساک تشکیل شده ولی جنین وجود ند ...

الهی بمیرم منم همینجور با خوشحالی خبر خوشو میدیم بعد از چشممون درمیاد

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الهی بمیرم منم همینجور با خوشحالی خبر خوشو میدیم بعد از چشممون درمیاد

سلام دوستان من با ای یو ای باردار شدم دوشنبه سونو دادم ۵ هفته و ۶ روز بودم فقط ساک بارداری بدون کیسه زرده با قطر ۱۰ میلیمتر دیده شد و دکتر گفت احتمال داره پوچ باشه و برای اطمینان دو هفته بعد باید سونو رو تکرار کنم تروخدا دعا کنین من ذخیره تخمدانمم کمه با زحمت بارداری اتفاق افتاد تا دوهفته بعد بتونم دوام بیارم دارم دق میکنم ولی پستای این تاپیک رو خوندم یکم امیدوار شدم چون خیلیها با شریط من دو هفته بعد رفتن قلبشم شنیدن توکل بخدا

خدایا شکرت....

گلم منم اینطور بودم البته خونریزی نداشتم. ولی توی سونو گفت فقط ساک هست و زرده و سن رو اگر درست یادم بیاد ۷هفته زد. خورد به تعطیلات عید و بعد حدود دوهفته رفتم هم جنین بود هم ضربان فک کنم سن هم ۸ هفته بود. یعنی سن رو بر اساس تاریخ اخرین پری زده بود سونو اولی که دقیق نبود و خداروشکر مشکلی نبود. انشالله توام مشکلی نیست

2742
با سلام من هفته ۷ ام هستم هفته ۵ چند قطره خونریزی داشتم که پروژسترون مصرف میکنم آلن هفته ۷ هستم سون ...

عزيزم سلام ميتونم ازتون بپرسم بارداريتون به خير گذشت؟ منم مثل شمام

سلام دوستان من با ای یو ای باردار شدم دوشنبه سونو دادم ۵ هفته و ۶ روز بودم فقط ساک بارداری بدون کیسه ...

عزیزم من ۶هفته و دوروز ساک خالی دید 

هفت هفته و سه روز بچه رو با قلب دید نگران نباش عزیزم 

من نابود شدم تو اینجوری نکن

2738

منم اینجوری بودم بعد معلوم شد چون از روی تاریخ پری هفته بارداری رو میزنن تخمین اشتباه بوده هفته هفتم ساک و زرده بود و جنین نبود خورد به تعطیلات عید بعد دوهفته رفتم تاااازه حدود ۷ هفته بود و نبض هم داشت استرس نداشته باش توکل به خدا

عزیزم من ۶هفته و دوروز ساک خالی دید  هفت هفته و سه روز بچه رو با قلب دید نگران نباش عزیزم  ...

سلام عزیزم منم مثل شما بودم باید دوباره این هفته برم میتونم بپرسمداندازه ساک چند بود؟

خانوما منم طبق پریود 8هفته و یک روز بودم افتادم به خونریزی رفتم سنو گفت 4هفته و 6روزی این سه روزه خون ریزی دارم بدون هیچ دردی خون هم زیاد نیست در حد اواخر پریودیه بیشتر قهوه ایه گاهیم قرمز هنوز دکتر نرفتم نوبت نیست 

بنظرتون چکار کنم؟ کسی بوده مشابه من؟ امیدی هست؟ 

خدایا سپاسگزارم

سلام من امروز رفتم دکتر رو شکم سونو کرد ۷هفته و۲روز فقط ساک رو دید بعد سونو واژینال کرد گفت فقط ی ساک هست وکیسه زرده ولی جنینی نیست برو ۲هفته دگ بیا 

خیلی عجیبه چون بارداری چهارمم هست وتا حالا اینجوری نبوده بچه اولم ک خیلی زود دیدنش بچه دوم وسومم همزنطور اما دومی وسومی سقط شدن الان هنوز هیچی  یعنی پوچه ؟؟؟

2706