2733
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنید من هفته هفتم هستم و فقط ساک حاملگی تشکیل شده چمار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 673758 بازدید | 2297 پست
سلام خانمها من دوستم آی وی اف کرد با جنین ۶روزه یکهفته اس آزمایشش مثبت شده بتای اول ۲۰۰بتای دوم ۵۰۰ ...

سلام عزيزم ميتونم بپرسم سرنوشت بارداري دوست شما چي شد؟ آخه منم شرايطم تقريبا مثل دوست سماست 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
من باید دو هفته دیگه برم سونوگرافی فعلا منتظرم

سلام عزيزم ممكنه بگيد دو هفته بعد جنين داخل سونو ديده شد يا خير؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من ۶هفته و دوروز ساک خالی دید  هفت هفته و سه روز بچه رو با قلب دید نگران نباش عزیزم  ...

سلام عزيزم تو هفته ٦ حتي كيسه زرده هم نديد؟ ميدونيد اندازه ساكتون چقدر بود تو هفته ٦؟

2731
عزیز دلم بد به دلت راه نده.منم دقیقا شرایط شما رو داشتم و هفته ٦ سونو بهم کفت احتمالا حاملکیت بوجه.ی ...

سلشما هماتوم داشتین یا لکه بینی ؟ شیاف استفاده میکروین؟؟

من 6هفته و 6 روزمه سونو جنینو ندیده دکترم گفت یک هفته دیگه وقت داری اگر معلوم نسه سقط 

شیافتم قطع کن😭😭

2738

خانمها من اولین روز هفته شش به خاطر لکه بینی رفتم سونو که ساک خالی با قطر 12 میلی دیده شده انشالله باید هفته بعد سونو را تکرار کنم. دعاکنین که جنین دیده بشه و قلبش تشکیل شده باشه

خانمها من اولین روز هفته شش به خاطر لکه بینی رفتم سونو که ساک خالی با قطر 12 میلی دیده شده انشالله ب ...

میشه لطفا بگید الان شرایطتون چیشد بچه دیده شده ؟منم شرایطم همینه😒

میشه لطفا بگید الان شرایطتون چیشد بچه دیده شده ؟منم شرایطم همینه😒

عزیزم انشالله که هرچی مصلحت خدا هست انجام بشه و برای شما مشکل خاص نباشه . عزیزم برای من پوچ بود و ماه قبل طبیعی برای یار دوم  سقط شدکه مطمئننا حکمتی توش هست . تمام آزمایشها را هم من و همسرم دادیم و دکتر فوق تخصص میگه همه چی سالم و نرماله

سلام خانوما من ۵ هفتگی  بخاطر دل درد سونو واژینال دادم سونو هم تایید کرد که همون ۵ هفته هستم و داخل رحم بود ولی فقط ساک خالی دیده شد و دکتر گفت طبیعیه باید ۸ هفته دوباره تکرار کنم سونو رو و گفت اگه باز ۸ هفته نشون نداد باید یک یا دوهفته دیگه تکرار کنی سونو رو من الان خیلی استرس دارم چون حالت تهوع اینام ندارم فقط ضعف دارم میترسم قلب تشکیل نشه شما چند هفته قلب تشکیل شد ؟

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز