2752
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنید من هفته هفتم هستم و فقط ساک حاملگی تشکیل شده چمار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 674615 بازدید | 2297 پست
چي شد نتيجه سونوي بعديتون؟؟؟ قلب تشكيل شد؟؟؟

سلام عزیزم آره تشکیل شده بود امروزم هم خونریزی کم داشتم رفتم بیمارستان گفتن بچه سالمه و ضربان داره شیاف داده نمیدونم چطوری استفاده کنم 

سلام خانوما خواهش میکنم اگه تجربه ای دارید کمکم کنید من در هفته شش سونو شکمی انجام دادم گفت ساک خالی بدون کیسه زرد و قطب جنینی  دوباره هفتهای بعد انجام دادم گفت هفته هفتم بارداری بدون کیسه زرد و جنین قطر ساک ۱۸ میلی گفت دوهفته دیگه دوباره انجام بده کسی تجربه ای داره دارم دق میکنم 

میشه برام یه صلوات بفرستین اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من الان تو ٦ هفته و ٥روزهستم رفتم سونو فقط فتال پل و كيسه زرده تشكيل شده هفته پيشم كه ٥هفته و٥روز بودم همين بود

خيلي نگرانم دكتر كفته ١هفته ده روز ديكه تكرار كنم توروخدا دعام كنيد با هزارتا بدبختي و اي وي اف حامله شدم 

گرنگهدارنده من آن است كه من ميدانم شيشه را در بقل سنگ نگه ميدارد.... 
سلام منم تو هفته شش چیزی دیده نشد فقط ساک بود اما خدا را شکر دو هفته بعد قلب و جنین دیده شد لکه بینی ...

من همین شرایطو دارم چرا به من گفتن دیگه نمیشه

ولی یه دکتر دیگه رفتم گفت بتا23 هزار شده حتما تشکیل میشه

واقعا تشکیل میشه؟ بالارفتن بتا علامت خوبیه؟ 

تروخداجواب بدید

سلام دوستان امیدوار وسختکوش .من بامیکروباردارشدم 28ابان رفتم موسسه که دکتر درعرض چند ثانیه گفت چیزی ...

باردار بودید شما؟

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین
عزیزم من ۶هفته و دوروز ساک خالی دید  هفت هفته و سه روز بچه رو با قلب دید نگران نباش عزیزم  ...

خداروشکر عزیزم😍خدا بچتونو حفظ کنه براتون 🙏من امروز ۶هفته و سه روز بود ک رفتم فقط ی ساک کوچیک دید خیلی ناراحتم 

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین

نمی دونم چرا خیلی از عزیزان میان مشکلاتشون رو میگن ولی نتیجه رو اعلام نمی کنن که کسانی که شرایط مشابه رو دارن لااقل بتونن استفاده کنن؟!!

من خودم شرایطم مثلی بعضی از این خانوماست ولی سعی کردم استرس ها و نگرانیهامو مطرح نکنم ولی در انتها میام کل جریان رو میگم که لااقل بدرد یکی بخوره.

سلام عزیزم میشه بگی چی شد 😪

سلام عزيزم رشد نداشت قلب نداشت سقط كردم بعذه اون باز اي وي اف كردم دو دفعه، بار اول افت بتا شدم باردوم منفي 

گرنگهدارنده من آن است كه من ميدانم شيشه را در بقل سنگ نگه ميدارد.... 
2706