2733
2734
عنوان

خسته شدم از این همه نشدن ها

190 بازدید | 33 پست

میتونم بگم تقریبا از ۱۷ سالگیم وارد یه چرخه مزخرف پر از سعی کردن و نتیجه نگرفتن شدم.

بعد از اون سال دیگه هیچ پیشرفت حرفه ای نداشتم

مدام توی کارهام گره میفته

آخرین تلاشم شرکت توی آزمون دبیری بود که قبول شدم اما متاسفانه گزینش رد شدم و کد خوردم.

انقدر تحت فشار روحی هستم که حد نداره

خیلی سعی میکنم که خودم رو بیخیال نشون بدم و دوباره بلند شم و از نو شروع کنم اما دیگه توانش رو ندارم

امروز بعد مدت ها وقتی داشتم آشپزی میکردم ناخودآگاه بغضم ترکید و بلند بلند گریه کردم 

دلیلش رو نمیدونستم فقط میدونستم که باید همینطور بلند گریه کنم و اشک بریزم

مدام خودخوری میکنم و خودمو سرزنش میکنم که ۲۸ سالم داره تموم میشه و هیچ کاری برای زندگیم نکردم.

حتی نمیتونم به راحتی مادر بشم و تو این مورد هم به مشکل بزرگی خوردم

واقعا خسته شدم

دلم یه حس خوب، یه ذوق، خوشحالی از ته دل بعد رسیدن به خواسته هام میخواد

نمیدونستم کجا این حرفا رو بزنم ولی واقعا نیاز داشتم یه جا درددل کنم😔🥲

میشه لطفا یه صلوات برای سلامتی پدر و مادرم بفرستین🙏🌹❤️|||چنگیزخان نتوانست بخارا را تسخیر کند نامه ای نوشت که هرکس با ما باشد در امان است !اهل بخارا دو گروه شدند ، یک گروه مقاومت کردند و گروه دیگر با او همراه شدندچنگیزخان به آن ها نوشت: باهمشهریان مخالف بجنگید ، و هر چه غنیمت به‌دست آوردید، از آن شما باشد و حاکمیت شهر را نیز ایشان پذیرفتند و آتش جنگ بین این دو گروه مسلمان شعله‌ور شد...و در نهایت، گروه مزدوران چنگیز خان پیروز شدنداما شکست بزرگ آن بود که او دستور داد گروه پیروز خلع سلاح و سربریده شوند!چنگیز گفته‌ی مشهورش را گفت: اگر اینان وفا می‌داشتند، به خاطر ما بیگانگان به برادرانشان خیانت نمی‌کردند! این عاقبت خود فروشان است.الكامل في التاريخ/ عزالدین بن اثیر/
من‌هم‌مث تو ....ازمون دبیری واسم شروع دوباره بود ولی حتی سبز هم‌نشدم....

کاش من هم رد میشدم

این که برای رسیدن به چیزی که میخوام انقدر باید استرس بکشم تا اون رسیدنه زهرمارم بشه، خستم کرده

میدونم که تا یه ماه دیگه ممکنه کدم رفع بشه اما دیگه اون ذوق رو ندارم دلسرد شدم تحقیر شدم 

میشه لطفا یه صلوات برای سلامتی پدر و مادرم بفرستین🙏🌹❤️|||چنگیزخان نتوانست بخارا را تسخیر کند نامه ای نوشت که هرکس با ما باشد در امان است !اهل بخارا دو گروه شدند ، یک گروه مقاومت کردند و گروه دیگر با او همراه شدندچنگیزخان به آن ها نوشت: باهمشهریان مخالف بجنگید ، و هر چه غنیمت به‌دست آوردید، از آن شما باشد و حاکمیت شهر را نیز ایشان پذیرفتند و آتش جنگ بین این دو گروه مسلمان شعله‌ور شد...و در نهایت، گروه مزدوران چنگیز خان پیروز شدنداما شکست بزرگ آن بود که او دستور داد گروه پیروز خلع سلاح و سربریده شوند!چنگیز گفته‌ی مشهورش را گفت: اگر اینان وفا می‌داشتند، به خاطر ما بیگانگان به برادرانشان خیانت نمی‌کردند! این عاقبت خود فروشان است.الكامل في التاريخ/ عزالدین بن اثیر/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم برای آرامشت صلوات میفرستم انگاری خیلی توی چشم هستی ک اینجوری میشه 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2731

خیلی سخته میفهمم
منم یه دورانی بود که هیچ نکته مثبتی تو خودم نمیدیدم...نه راه پیش داشتم و نه راه پس
28 سال سنی نیست:)
اشپزی رو شروع کن...شاید اقبالت تو همین اشپزی باشه...شاید تو 28 سالگی یه اتفاقی برات بیفته و دو ساله به چیزی برسی که اگه تو راه های قبل موفق میشدی ده سال هم طول میکشید به اون چیزها نمیرسیدی...
بنظر من زندگی یجور مارپله است...هرچقدر هم 6 نیاری که بری تو بازی...هرچقدر هم مار نیشت بزنه و بری پایین
ممکنه یه جا بخوری به نردبومی که تورو جوری ببره بالا که از همه اونایی که از اول تو بازی بودن و همش 6 میاوردن جلو بیفتی...

زندگی یعنی: یک سار پرید....از چه دلتنگ شدی؟    دلخوشی ها کم نیست مثلا این خورشید🌟🍃
عزیزم برای آرامشت صلوات میفرستم انگاری خیلی توی چشم هستی ک اینجوری میشه 

یعنی ممکنه دلیلش این باشه؟

یعنی ممکنه دلیلش این باشه؟

اره صد در صد چشم خیلی بده خیلی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2738
کد خکردن یعنی چی

کد ۱۹

یعنی گزینش ردت میکنه و مجدد باید پروندت بررسی شه و بری دفاع کنی از خودت

کلا برزخه و کل ذوق و شوقت رو ازت میگیره 

کاش من هم رد میشدم این که برای رسیدن به چیزی که میخوام انقدر باید استرس بکشم تا اون رسیدنه زهرمارم ...

به تمام وجودم درک اش کردم خیلی خیلی اما از رو نمی رم حتی در جا بزنم حتی اگر نرسم ....

و خدای که همین نزدیکی ست
خیلی سخته میفهمم منم یه دورانی بود که هیچ نکته مثبتی تو خودم نمیدیدم...نه راه پیش داشتم و نه راه پس ...

خیلی دوست دارم برم سمت هنری که بهش علاقه دارم اما میترسم

میگم نکنه اینم نشه 

نکنه این فرصت هم از بین بره

چشمم ترسیده

خیلی سخته میفهمم منم یه دورانی بود که هیچ نکته مثبتی تو خودم نمیدیدم...نه راه پیش داشتم و نه راه پس ...

چقد قشنگ بود😍

رَبِّ اِنِّی لِما اَنزَلتَ اِلَیَّ مِن خَیرِِ فَقیر                                        پروردگارا من به هرخیری که سویم بفرستی سخت نیازمندم;)
به تمام وجودم درک اش کردم خیلی خیلی اما از رو نمی رم حتی در جا بزنم حتی اگر نرسم ....

چقدر خوبه که چنین روحیه ای دارین

کد ۱۹ یعنی گزینش ردت میکنه و مجدد باید پروندت بررسی شه و بری دفاع کنی از خودت کلا برزخه و کل ذوق و ...

آخ شبیه کد ۵ فرهنگیانه

منم رفتم مصاحبه مجدد

دوستم که دیرتر از من رف زودتر جوابش اومد کدش دو رقمی بود

ما تک رقمی ها هننووووز چشم انتظار موندیم  

رَبِّ اِنِّی لِما اَنزَلتَ اِلَیَّ مِن خَیرِِ فَقیر                                        پروردگارا من به هرخیری که سویم بفرستی سخت نیازمندم;)
2706