2737
2734
عنوان

همسرم خیلی حساسه روم،دارم اذیت میشم دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 650 بازدید | 31 پست
مخواد تو چشم نباشی و کسی تو دیدشون نباشی بیش از اندازه عاشقت و دوست داره به دل نگیر

خودشم همینو میگه اما خب من چی باید بپوشم

هرچی‌ میگم یه چی میگه

خودتو دوس داشته باش💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شوهرم اوایل اینطوری بود یه مدت طبق خواسته هاش پیش رفتم بیخیال شد اگه عاشقش نبودم یه لحظه تحمل نم ...

واقعا خیلی سخته اصلا دلم نمیخواد هیچ جا برم بخاطر این مورد

خودتو دوس داشته باش💜
2731
واقعا خیلی سخته اصلا دلم نمیخواد هیچ جا برم بخاطر این مورد

اره منم افسرده شده بودم چون هرجا میرفتیم قبل و بعدش قهر میکرد 

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

مشکل منم با شوهرم همینا بود ولی یکمی باهاش راه اومدم یکمی حرف گوش ندادم 😂الان دیگه عادت کرده و کم پیش میاد گیر بده

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2740
حساس شده احتیاج به مشاوره داره اینجوری سخت تر میشه و حساس تر امروز لباس فردا پشت سرت قدم برمیداره که ...

اگه بیاد بریم‌مشاوره که خیلی خوب میشه

خودتو دوس داشته باش💜
برعکس من خیلی دوست دارم حساس باشه روم

فکر میکنی

وقتی چهاردفعه باذوق و شوق آماده شی بگه این چیه پوشیدی برو عوضش کن یا نذاره لباسایی که دوست داری بخری میفهمی چقدر بده

خودتو دوس داشته باش💜
2706