2737
2734

سلام دوستان من از پارسال پریود هام نامنظم شده و هر ماه دوبار پریود میشم و دکتر هم رفتم و بعد از آزمایش و سونو انجام دادم گفت تنبلی تخمدان داری ولی داروهایی که بهم داد هیچ تأثیری نداشت و خوب نشدم

و یبوست هم داشتم که خوب شدم ولی امروز که دستشویی رفتم همراه با مدفوع خون‌ریزی زیادی داشتم و این موضوع منو خیلی نگران کرده و نمیدونم چیکار کنم و پیش چه متخصصی برم لطفاً راهنمایی کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

متخصص داخلی برو امروز فعلا خودش ارجاع میده به متخصص مربوطه

درمورد تنبلی تخمدان من چندماه متفورمین و دوفاستون خوردم تاثیر هم داشت منتها با تغییر لایف استایل درمانش کردم 

اصلاح تغذیه خواب پیاده روی این چندتا کمک کرد و دیگه راحت شدم خداروشکر از قرصا

متخصص داخلی برو امروز فعلا خودش ارجاع میده به متخصص مربوطه درمورد تنبلی تخمدان من چندماه متفورمین و ...

اخه شنیدم کسی که تنبلی تخمدان داره دیر پریود میشه ن زود به زود 

بله

یه قرصی هست پروبیوتیکه به اسم پرودایجست یکی از دوستان میگفت برای یبوست خیلی خوبه و دوم یه پیج اینستا هست طبیب سنتیه بهش پیام بده ازش راهنمایی بخوا کمکت میکنن اسم پیج  tebshieh

2706