2733
2734

نمیدونم ولی ۳۳ هفتگی نارس دنیا اومد ۲۲۰۰ بود😀

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم عالیه خداروشکر 😍

شکمم خیلی کوچیکه با اینکه میدونستم وزن بچه ربطی ب شکم نداره ولی انقد اطرافیان گفتن شکمت کوچیکه روحیم خراب شده بود ولی دکتر گف ماشالله درشته😍

🖤🥀
2728
چرا زوددنیا اومد؟؟

استرس؛ اضطراب؛ نداشتن استراحت و...🥴

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
وزنش بالاست تا آخر به ۵ کیلو میرسه😅  مال من ۴۰ هفته ۱۸۰۰ بود

مال شما کم بوده چهل هفته که پایان نه ماهه باید حدااقل سه کیلو باشه... از اسی نرماله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
منم خیلی استرسیم تحرکمم خیلی بالاست  خونم کلی پله داره و بزرگه

من شوهرم تصادف شدید کرد و چند ماه افتاد تو خونه

منم باردار بودم غیر از اینکه شوک و استرس بهم وارد شده بود

مراقبت از شوهرمم اضافه شده بود که نهایتش منجر شد به زایمان زودرس☹️ ولی خدا رو شکر به خیر گذشت همه چی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکمم خیلی کوچیکه با اینکه میدونستم وزن بچه ربطی ب شکم نداره ولی انقد اطرافیان گفتن شکمت کوچیکه روحیم ...

ممم شکمم کوچیک بود 

دقیق ۳۸ هفته سزارین کردم بچم ۳۵۰۰ بود

سونوی ۳۱ هفته وزن جنین ۱۸۰۰ بود

2706