2733
2734

شب تا صبح اینقدر مک‌میزنه حالم دیگه بهم میخوره، روزا هم فقط به امید شیر اگه ندم اینقدر گریه می‌کنه و بهونه می‌کنه که اصلا از یادش نمیره غذا نمیخوره خودمم شدم پوست استخون 😔

شیر شب دندوناشو نابود میکنه اگه حوصله و توانشو داری شروع کن وعده هاشو کم کردن هی کمتر کن ولی خیلی سخته بچه من شیر شب نمیخورد نوزده ماهگی یهو کامل از شیر گرفتم چون روش تدریجی روش جواب نمیداد چسب و رژ زدم گفتم زخم شده چند روزی گریه کرد بعد فراموش کرد 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

یکم زوده فک کنم،  شیر شبشو قطع کن،  من خودم قطره ی آهن زدم به سینه م،  پسرم دیگه نخورد،راحت شدم، ولی اون موقع پسرم دو سالش بود تقریبا،حالا یه چند روز کمتر،  شاید برای شمام جواب بده

تا دڵ نه سووتێ ده م به ده م، فانی نه بێ سه ر تا قه ده م، په روانه قه د ناگاته شه م، ئاوایه ڕێگه ی عاشقان...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیر شب دندوناشو نابود میکنه اگه حوصله و توانشو داری شروع کن وعده هاشو کم کردن هی کمتر کن ولی خیلی سخ ...

اره میبینم دندوناش داره سیاه میشه ولی به روش تدریجی اصلا همکاری نمیکنه باید یه دفعه ای بگیرم 

2731
یکم زوده فک کنم،  شیر شبشو قطع کن،  من خودم قطره ی آهن زدم به سینه م،  پسرم دیگه نخور ...

همون خودمم ناراحتم که زودتر می‌خوام جداش کنم ولی خب وقتی میبینم این شیری که میخوره نه برا اون خوبه نه برای من چون هیچ جاشو نمیگیره

اره میبینم دندوناش داره سیاه میشه ولی به روش تدریجی اصلا همکاری نمیکنه باید یه دفعه ای بگیرم 

پس همون رژ بزن چسب پهن محکم بزن روش بگو زخم شده و خون اومده باید مصمم باشی اگه وسطش دلت بسوزه همه زحماتت هدر میره قبل خواب خوب سیرش کنی یه لیوان آب بذاری کنارش هر وقت پاشد یکم بهش بدی دختر من قبل خواب یاد گرفته بود نون و آب می‌خورد 😂😂 چند شب گریه می‌کنه مجبوری با سینه درد بغلش کنی و راه ببری آروم بشه ولی مطمین بشه اصلا دیگه خبری نیست چند روزه عادت میکنه 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2738

بچه منم 17 ماهشه.  هنوز شبا 2،3 بار برا شیر بیدار میشه

درطول روز هم اصن خوب غذا نمیخوره. به زور و بازی و...  بهش غذا میدم. 

واقعا خسته شدم😥😥

اولی اصن اینجوری نبود. هم شبا بیدار نمیشد. هم خوب غذا میخورد. انقد هم راحت از شیر گرفتمش اصن اذیتم نکرد

ولی این یکی 😤😤

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎

من خودم فقط منتظر واکسن هجده ماهگی بودم تا از شیر بگیرمش واکسن رو زد چند هفته بعد کرفتم تو خواب اصلا برای شیر بیدار نمیشد ولی در طول روز مدام میخواست واقعا خسته شده بودم گردنم و کتفم درد میکرد و از وابسته شدن زیاد میترسیدم از شیر کرفتم به حاش بهش شیر پاستوریزه و بادوم و خرما پسته گردو میدادم غذاهای پروتیینی هرروز میخورد غذا خوردنشم خیلی خوب شد 

بچه منم 17 ماهشه.  هنوز شبا 2،3 بار برا شیر بیدار میشه درطول روز هم اصن خوب غذا نمیخوره. به زو ...

کاش برای منم دو سه بار بیدار می‌شد کل شب تو دهنشه یعنی به زور از دهنش میکشم بیرون بازم میاد میچسبه حتی تو خواب ظهر هم‌ باید شیر بخوره دو بار 

من خودم فقط منتظر واکسن هجده ماهگی بودم تا از شیر بگیرمش واکسن رو زد چند هفته بعد کرفتم تو خواب اصلا ...

منم منتظر واکسنش بودم ولی بعدش هی گفتم نه بزار بیست ماهه بشه بعد بگیرم که اونم دیدم نه توان ندارم 

2706