2733
2734
عنوان

چجوری بچمو از شیر بگیرم؟ نوزده ماهشه

| مشاهده متن کامل بحث + 137 بازدید | 25 پست
کاش برای منم دو سه بار بیدار می‌شد کل شب تو دهنشه یعنی به زور از دهنش میکشم بیرون بازم میاد میچسبه ح ...

آخی میدونم چقدر سخته😢

البته من به بچم شیر خشک میدم.میدونم چقدر به شما فشار بیشتری وارد هس😥خداکنه زودتر بتونین به راحتی از شیر بگیرینش

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
وای وای امان از شبا دارم سکته میکنم 

سخته ولی نه اونقدرا چند شبی بی خوابی و درد شدید سینه داری باید به بچه هم برسی بچه ها زود عادت میکنن بنظر من با همه اینا از پوشک گرفتن سختتر بود

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره میبینم دندوناش داره سیاه میشه ولی به روش تدریجی اصلا همکاری نمیکنه باید یه دفعه ای بگیرم 

من دوماهه دخترمو گرفتم. تا دوسالگی بهش دادم. تدریجی سخت میشه من یدفع گرفتم دقیقا عین بچه شمابود اصلا غذا نمی‌خورد شبتا صبح میک میزد روزم جرات دراز کشیدن نداشتم همش شیر میخواست وزنشم کم بود.  یکم رژ زدم راحت گرفتم هر دفعه میگفت مامان ببینم نگاه می‌کرد میگفت هاپو خورده میرفت اصلنم گریه نکرد 

بچه منم 17 ماهشه.  هنوز شبا 2،3 بار برا شیر بیدار میشه درطول روز هم اصن خوب غذا نمیخوره. به زو ...

دوسالش شد از شیر بگیری خیلی خوب میشه. غذاشو میخوره. 

دخترم بدنیا اومد 3700 بود تا یکسالگی بهداشت می‌بردم وزنش بالای نمودار بود بعد یکسالگی اومد رو نمودار نزدیک دوسالگیش زیر نمودار. چون بچه بعد یکسالگی شیر میشه کمکی باید غذا بخورن. غذا میشه غذای اصلیشون. الان دوماه از شیر گرفتم غذاشو کامل میخوره. میوه شیر پاستوریزه ام بهش میدم قشنگ میخوره

2731
دوسالش شد از شیر بگیری خیلی خوب میشه. غذاشو میخوره.  دخترم بدنیا اومد 3700 بود تا یکسالگی بهدا ...

چقدر خوب. خداحفظش کنه🥰

آره میدونم بعد از 1 سالگی باید بیشتر غذا بخورن و کمتر شیر

ولی بچه من خیلی مقاومت میکنه برا غذا. فقط وقتایی که حواسش پرت تلویزیون هس غذا میزارم دهنش

2740
چقدر خوب. خداحفظش کنه🥰 آره میدونم بعد از 1 سالگی باید بیشتر غذا بخورن و کمتر شیر ولی بچه من خیلی ...

پسر منم همینه با این تفاوت که اگه نخواد بخوره به هیچ‌وجه حواسش پرت نمیشه بخوره خیلی لجبازه 

پسر منم همینه با این تفاوت که اگه نخواد بخوره به هیچ‌وجه حواسش پرت نمیشه بخوره خیلی لجبازه 

واقعا دلیل اینهمه لجبازی و مقاومتشونو نمیدونم چیه😐

پسر منم گاهی یه دنده میشه