2733
2739
عنوان

از بابام متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 30 پست
اره راس میگی ولی حس میکنم برایه اولین بار ازش دلم شکسته😐 قبلا برام مهم نبود حرفی میزد الان انگار قل ...

منم تو تک‌ تک مراحل زندگیم شکستم .. همیشه حسرت پدرای دوستام و بقیه رو میخوردم ..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تو تک‌ تک مراحل زندگیم شکستم .. همیشه حسرت پدرای دوستام و بقیه رو میخوردم ..

منم ... وقتی میدیدم بقیه ی هم سنام چقدر درد سر سازن یا درس نمیخوندن یا هرچی‌و چقدر خونواده پتشتشون بوده و حمایتشون میکرده اونوقت این ادم تنها کاری ک برا من کرده اینه که پر از تروما شدم روانم مریض شده. 

2731
ادمی لایق احترامه که محترم باشه من روزی ک بتونم حتی به این ادم یه زنگ نمیزنم ... و واقعا دلیلی هم ند ...

خيليا اينطورن و شايد بدتر اما ظاهر خودشون نشون نميدن بهترين كار اينه كه بهش فكر نكني فكر كن يه ادم غريبه هست كه باهاش زندگي ميكني  از اينايي ك گفتي بدتر هم هست پدري . ولي اينجوري كه بهش فكر كني خودت رو داغون ميكني 

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني
2738
خيليا اينطورن و شايد بدتر اما ظاهر خودشون نشون نميدن بهترين كار اينه كه بهش فكر نكني فكر كن يه ادم غ ...

بخدا من نصف مشکلاتمونو اینجا نگفتم ...همیشه فکر نمیکردم به کاراش ولی الان خیلی دلم شکسته ازش... مرسی عزیزم

جدا از خانواده زندگی میکنم ولی سایه نحسش هنوز تو زندگیم هس دورادورم عذابم میده 😔حالا میدونی چرا؟؟ ...

خداروشکر کن ک باهاشون نیستی واقعا. اگه بهشون نیازی تداری حتی بنظرم قطع رابطه کن و بهشون فکر نکن نذار حالتو بد کنن 

استارتر من خودم خوشم از نصیحت نمیاد حالت تهوع میگیرم کسی نصیحتم کنه 

یه کاربری قبلا داشتم همش از پدر و مادر و برادر و خواهرم می‌نالیدم انرژی منفی پشت انرژی منفی 

ولی کدوم از این حرفا مشکلات منو حل میکنه؟؟

فکر میکنی پدر و مادرای ما صد درصد ایده آلن و دکترای روانشناسی دارن و صدها کتاب قبل به دنیا آوردن ما خوندن و ما تو پر قو بزرگ شدیم ؟؟

اصلا از این خبرا نیست شاید هیچ وقت پدرت ترک نکنه شاید مادرت تبدیل به یه آدم حامی نشه هیچ وقت 

ولی اگر اینجوری ادامه بدی دقیقا همین آدم شکست خورده نا امید که همه بهش بدهکارن میمونی

دنیای هر آدم وقتی تغییر میکنه که خودش بخواد هیچ کسم کمکت نمیکنه 

تو میگی ماهی ۲تومن میگیری ولی من حتی ماهی هزار تومن پول تو جیبی ندارم ولی شاکرم چون دارم تلاش میکنم دنیای خودم و تغییر بدم حتی با امکانات کم 

هیچکس به من بدهکار نیست فقط،خودمم که اگر با ناامیدی و یه جا نشستن حال خودمو بد کنم تا آخر عمر پشیمون میمونم 

پدر بد مادر بد هرچیز بدی که حالت رو بد کرده رها کن بچسب به ساختن خودت هرچند سخت تلاش کردن و زندگی رو تغییر دادن خیلی سخته ولی ارزش یه عمر خوشحالی رو داره 

هر عابدی گذشته ای دارد و هر گناهکاری آینده ای .اگر آقا هستی لطف کن به هیچ وجه تو تایپک من شرکت نکن پستای منم ریپلای نکن.....از همه مردای نی نی سایت متنفرم ...
بخدا من نصف مشکلاتمونو اینجا نگفتم ...همیشه فکر نمیکردم به کاراش ولی الان خیلی دلم شکسته ازش... مرسی ...

خيليا هستن پدري دارن همون ٢ تومن پول تو جيبي نميده و بچه هاشو ميزده و پولشو خرج بقيه ميكرده و حتي بچه كوچيكش داداشش سوزونده اونم گفته داداشمه دلش خواسته . خيلي اينطور پدر ها زيادن و همينطور پدرهاي خوب هم زيادن به هر حال اين زندگي و شرايط تو هست و بايد باهاش كنار بيايي چون نميتوني پدر رو عوض كني فكر كن مرده 

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني
استارتر من خودم خوشم از نصیحت نمیاد حالت تهوع میگیرم کسی نصیحتم کنه  یه کاربری قبلا داشتم همش ...

عزیزم درس میگی اینارو ولی من اجازه ی کار کردن ندارم ... همش دارم درس میخونم زبان میخونم و پدرم اینارو نمیبینه اصلا نمیبینه و اصلا برام مهم نیس چیکار میکنه با خودش ولی نمیدونی چقدر رو‌روان من راه میره این ادم 

خيليا هستن پدري دارن همون ٢ تومن پول تو جيبي نميده و بچه هاشو ميزده و پولشو خرج بقيه ميكرده و حتي بچ ...

مگه میشه ؟ فکر کن دانشگاهی و این اذم یکسره بگع دروغ میگی دانشگاه مبودی هی بازخواستت کنه . دو تومنم مادرم میده  

بابا خیلی مشکلات بدتری هست ک من نگفتم خیلییی بدتر 

2706