2733
2734
عنوان

از بابام متنفرم

352 بازدید | 30 پست

این ادم چندین سال اعتیاد داشت و اصلا نبود بعدش ترک کرد و الان سالم شده ...تا الان مارو یه مسافرت نبرده بچه گیامونم افتضاح گذشته . خاهر کوچیک من شهرستان درس میخونه بهش حتی یه زنگ نمیزنه حالشو بپرسه اصلا براش مهم نیس اونوقت من ک پیش خودشون زندگی میکنم رو انقد اذیت میکنه همش گیر میده بهم چون ابرویه خودش نره تو شهر ! همنقدر ادم خودخواه .. ضمن اینا ،حتی ماشینشو نمیده یکی دوساعت دستم باشه با اینکه رانندگیم خیلی خوبه هیچ کاری برام نمیکنه فقط ماهی ۲ ملیون بهم پول تو جیبی میدن که همش میشه خرج کرایه تاکسی. ازش متنفرم خیلی کینه به دل گرفتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قدرشوبدون

😐 بابت؟ 

مگه قدیسه یا پیغمبره؟ پدری که۴ سال تموم تو پاتوق ها بوده؟ میرفت اصلا ازش خبر نداشتیم اون مدتی هم خونه بود مواد میکشید هر ادمی رو میذاشت بیاد تو خونمون رفت و امد کنه همش پرخاشگریای خیلی وحشتناک میکرد من همش استرس داشتم چون این ادم تعادل رفتاری نداشت یهو عصبی میشد . بویه موادش بویه گوشت سوخته و خراب شده میداد همش حالت تهوع‌میگرفتم ... اینا فقط این مدت بود قبلش که بچه بودم هم منو هم خاهرمو هم مادرمو کتک میزد و همیشه اعتیاد داشت.چرا باید قدرشو بدونم؟ قدر چیشو؟ حتی یکیار با یه زن دیگه ب مادرم خیانت کرد و حقوقشو خرج پسر بچه ی اون زن میکرد 

نفرینش نمیکنم ولی امیدوارم روزی برسه که حتی برا یک دیقه نبینمش 

2740
شایدآدم خوبی نباشه.....اگه میخای عاقبت بخیرشی...بهش بی احترامی نکن....

ادمی لایق احترامه که محترم باشه من روزی ک بتونم حتی به این ادم یه زنگ نمیزنم ... و واقعا دلیلی هم نداره چون من بهش بدی نکردم همه ی بدیا از طرف اون یک طرفه بوده . اینا همه افکار قدیمیه و هر پدر و مادری لایق نیستن . همونطور که وقتی پدر یا مادری بچش رو بکشه فرقی با یه حیوون داره؟ 

🥺دوست داشتم بدونم اخه اسم خودت رویاست گفتم اونم خاطره باشه منم اسم واقعیم ارزوعه تیم تکمیل بود🤣

😂😂😂 نه عزیزم اون اتفاقا اسمش خیلی با من فرق میکنه 

اینجا بگم ممکنه اشنا پیدا بشه 

به نظرم تنها راهش فکر نکردن بهشه ‌ میدونم مسخره س این حرف ولی واقعا چاره ی دیگه ای نداری

اره راس میگی ولی حس میکنم برایه اولین بار ازش دلم شکسته😐 قبلا برام مهم نبود حرفی میزد الان انگار قلبم خورد شده 

حس میکنم تو زندگیم ب بن بست خوردم