2733
2739
عنوان

شما بودین خونه ویلایی نوساز رو

69 بازدید | 10 پست

که فول امکانات هست و از بهترین متریال ساخته شده (کل مصالح و لوله و همه چی رو خودمون خریدیم نزاشتم پیمانکار بخره ) ۲ طبقه ساختیم. ولی چون توی شهرستانه البته بالا شهر شهرستان جاش خوبه،

میفروختین و می‌رفتین تو آپارتمان توی مرکز استان؟؟البته بازم جای خوب یا بالاشهر . ؟

متخصص گل و گیاه آپارتمانی☘️🌸🌱

چقدر تا استان فاصله دارید؟؟؟

وزن فعلی۸۸/۲۰۰🤯                                                        وزن دلخواه ۶۵😊                                                          شروع رژیم و پیاده روی:۲/دی ماه/۱۴۰۲.                                  💚خداجون کمکم کن بتونم رژیم ام رو ادامه بدم💚                      📌  ۲بهمن ماه=۸۲/۸۰۰ 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بستگی داره من خودم مرکز استان بودم اومدم ویلایی شهرستان خیلی نزدیک اجاره کردم چون دخترم دوست داشت راحت بدو بدو کنه یا بره حیاط بازی کنه تو اپارتمان نمیشد راحت نبودیم ولی بزرگتر بشه ترحیحم همون اپارتمان تو مرکز شهره

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

راستش خونه ی ویلایی رو با ویلا باغ شخصیه کنارش با بهترین آپارتمان یا حتی برج پنت هاوس هم معاوضه نمیکنم 

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
2738

من شمالیم ساکن تهران، روزی برگردم شهرم حتما اطراف شهر ویلا میسازم به هیچ وجه داخل شهر زندگی نمیکنم، یه تکه زمینم دو سال پیش خریدیم نزدیک دریا به امید اینکه یه روزی بسازیم، به نظر من نکن این کارو حیفه ویلاتون

بازم اومدم  🕊🕊🕊🕊
۴۵ دقیقه

پس نه خدایی،مسافت هم اونهمه نیست که اذیت بشید

وزن فعلی۸۸/۲۰۰🤯                                                        وزن دلخواه ۶۵😊                                                          شروع رژیم و پیاده روی:۲/دی ماه/۱۴۰۲.                                  💚خداجون کمکم کن بتونم رژیم ام رو ادامه بدم💚                      📌  ۲بهمن ماه=۸۲/۸۰۰ 😊
راستش خونه ی ویلایی رو با ویلا باغ شخصیه کنارش با بهترین آپارتمان یا حتی برج پنت هاوس هم معاوضه نمیک ...

جدا؟

اتفاقا شهرمون مشهوره برا خوش آب و هوایی و ملی باغ داره،ولی خب مرکز استان بهتره

متخصص گل و گیاه آپارتمانی☘️🌸🌱