2733
2739

دوستان شاید تو تاپیکای قبلی من بودین گفتم که در حال مهاجرت هستیم. همسر من از نظر مالی و زندگی از خانواده مستقل بوده خودمم همینطور. ولی سر عروسی خانواده من خیلی کمک کردن هم تو مراسم هم رسیدگی به زندگی. هرچی وسیله و خونه و… بود اما همسرم با من گرفتیم. بدون یک ریال کمک از سمت حانوادش. ۵ ساله عروسی کردیم

بچه‌ها مادرشوهر من معتقد بود که مثل یک مهمون باید بیاد عروسی پسرش شام بخوره بره (اینو به زبون آورد). کمک صفر طلا هیچی کادو هیچی کلا هیچ کمک مادی و معنوی نکردن. حالا مادی رو انتظار نداشتم (با این که دارن) ولی معنوی هم هیچی. ۵ ساله دوتایی زندگی خودمون رو ساحتیم الان هم داریم میریم. 

من مادرم گفته بود گاز و مایکروفر و ایرفرایر رو میخره ازمون و من به قیمت خیلی خوبی دادم بهش غیر یخچال که روز تحویل منزل میدم

تو کل فرایند جابجایی وسایل و تمیز کردن خونه واین همه کار‌ اداری و دوندگی ایشون یک بار نیومدن یک نمکدون جابجا کنن. که بازم میگم خوشبختانه چون همیشه مستقل بودم سختم نبود.  همسرم هم کاملااااا خانوادشو میشناسه و ازین رفتارشون آگاهه. 

دیروز صبح من تماس گرفتم برای احوالپرسی که گفتن بقیه وسایل چی شد. خب سرویس خواب و میزها و تلویزیون و کل وسایل اتاق کار هنوز مونده!! ایشون خیلی ریلکس گفتن تلویزیون و تحت و مبل رو‌ بذار میایم میبریم.

منم آدم رکی هستم گفتم چشم من قیمتی که گذاشتم رو براتون خیلی پایین میارم چه کسی بهتر از شما.  گفتن نه منظورم این بود بدین به ما. نمیخریم.

منم گفتم ببخشید ما روی پول اینا حساب کردیم و تو موقعیت ما مخصوصا که ساپورت مالی اژ خانواده نداریم، یک‌دلار هم یک دلاره.

ایشون هم سکوت کردن. 

منم اصلا ناراحت نیستم  انقد خوش رفتاری کردم و کوتاه اومدم و هیچی نگفتم که حالا بعد ۵ سال زندگی که اجر به اجر خودمون چیدیم انتظار دارن رایگان بدیم دستشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم گفتم ببخشید ما روی پول اینا حساب کردیم و تو موقعیت ما مخصوصا که ساپورت مالی اژ خانواده نداریم، ی ...

هزار افرین داری👍

لالیم ودر سکوت دل بی زبان ما 💔لبخند واشک میشودانچه نگفتنی ست.🌻چرا این نیز نمیگذرد
2740
منم گفتم ببخشید ما روی پول اینا حساب کردیم و تو موقعیت ما مخصوصا که ساپورت مالی اژ خانواده نداریم، ی ...

خوشمان آمد

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

جواب خوبی دادی و اصلا یه سر سوزن هم مجانی بهشون نده .

اصلا دفعه بعد چیزی گفت بگو فروختمشون.

حتی شده ارزونتر بده سمساری ولی به اون ها نده .

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
2706