2733
2764
عنوان

دیگه میخوام جبران کنم

20174 بازدید | 1792 پست

خدا در قرآن فرموده:

«هَلْ جَزاءالْاِحْسانِ اِلّاالإحْسانُ فَبِأیِّ آلاء رَبِّکُما تُکَذِّبانِ »🌱

آیا پاسخ خوبی غیر از خوبی است؟! 

امام مهربان ،چه طور جبران کنیم این همه جلوه های نیکی و احسانتون رو ؟!

فرمودید: در رعایت حق ما کوتاهی نمیکنید ،و‌ما را فراموش نمیکنید،اگر جز این بود گرفتاریها بر ما فرود می آمد ،و‌دشمنان ما را ریشه کن می‌کردند ...

چقدر جفاکار و‌بی وفام،اگر نتونم دقیقه ای از شبانه روزم را به شما اختصاص بدم🤏🕰️

همیشه میگفتم اگر زمان امام حسین علیه السلام بودم،حتما وسط معرکه بودم و مدافعِ آقا ،حالا به گواهی تاریخ، الان و‌تو این دوره که هستم ،دارم چکار میکنم واسه امام زنده خودم!!

برای همون مولایی که به هر شکلی به ما خوبی کرده🥺

همين عمر و زندگانی ما که با آن به هدفمون می‌رسیم فقط یکی از نعمت هایی است که خدا به یُمن وجود امام زمان روزی‌ مون کرده...🌱

مثلاً هدایت ما 

و هر نفسی که میکشیم ،رزق و روزی مون،سلامتی ،امنیت ،فرزند صالح،طبیعت زیبا و چشم نواز،خورشید،ماه،ستاره.. 

همه و همه ....به خاطر شماست 

امام، همان نور الهی پروردگارا ست که به همه زمین اشراق داره 🌤کافیه پنجره ی قلب مون باز کنیم،

تا نور بیشتری را میهمان خانه ی قلب کنیم❤️

با نوشتن اتحاد_ما_رمزظهور#  در ثواب این تاپیک شریک باشیم.دوست داشتین بگین تاپیکهای مهدوی تگتون کنیم 

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼

سلام دوستای عزیزم

طبق آیه های متعددی از قرآن از جمله آیه زیر 👇

كِتَابٌ أَنزَلْنَاهُ إِلَيْكَ مُبَارَكٌ لِّيَدَّبَّرُوا آيَاتِهِ وَلِيَتَذَكَّرَ أُولُو الْأَلْبَابِ

ﺍﻳﻦ ﻛﺘﺎﺏ ﭘﺮﺑﺮﻛﺘﻲ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺑﺮ ﺗﻮ ﻧﺎﺯﻝ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﻢ ﺗﺎ ﺁﻳﺎﺗﺶ ﺭﺍ ﺗﺪﺑّﺮ ﻛﻨﻨﺪ ﻭ ﺧﺮﺩﻣﻨﺪﺍﻥ ﻣﺘﺬﻛّﺮ ﺷﻮﻧﺪ .

سوره ص / آیه ٢٩

سفارش شدیم به تدبر در قرآن کریم 🥰

امیرالمومنین علی (ع) :

فَإِذَا الْتَبَسَتْ عَلَیْکُمُ الْفِتَنُ کَقِطَعِ اللَّیْلِ الْمُظْلِمِ فَعَلَیْکُمْ بِالْقُرْآنِ

هرگاه فتنه‌ها مانند پاره‌های شب تاریک شما را دچار شبهه کرد به قرآن مراجعه کنید ‌.

🌷🍃

به همین مناسبت دور هم جمع شدیم در تاپیک زیر 👇(کلیک کنید)

تاپیک جامع تدبر در قرآن 

لطفا تاپیک رو ذخیره کنید و مطالبش رو دنبال کنید 

ان شاء الله قرآن عزیز شفیع همه مون در محشر باشن

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

بی توجهی مردم نسبت به هشدارهای خداوند 🤔😱

وَ رَأَيْتَ اَلْآيَاتِ فِي اَلسَّمَاءِ لاَ يَفْزَعُ لَهَا أحَد

🌕 امام صادق علیه السلام فرمودند:

در آخر الزمان می‌بینی که آیات و نشانه‌های آسمانی که علامت عذاب است ظاهر می‌شود؛ اما احدی نمی‌ترسد و فزع نمی‌کند.(یعنی در دل مردم اثر نمیگذارد)

!!!

📗الکافي، ج ۸، ص ۳۶

📗وسائل الشیعة، ج۱۶، ص۲۷۵✍️

یعنی در غفلت شدید به سر میبرند ،

و از عظمت روز قیام و حوادث آن بی‌اطلاع هستند. هر زمان نشانه ای یا مطلبی از قرآن و روایات به ایشان میرسد با بی‌شرمی تمام آن را خرافه و شوخی می‌دانند یا منکر علائم میشوند یا آن را تنها یک واقعه طبیعی دانسته؛ هرچه قدر خداوند با انواع بلایا آنها را متوجه می‌نماید تا متذکر شوند، انگار نه انگار؛ و همچنان در حالت غفلت و بی خبری هستند.

تا این که سرانجام عذاب خدا رو به چشم مشاهده کنند .

#‍ سـرباز‌قبل‌از‌ظهـور

اتحاد_ما_رمزظهور#  

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام_امام_زمانم 

انتظار می کشیم آنچنان که

پرنده پرواز را، شب روز را

انتظار می کشیم آنچنان که

خفتگان‌بیداری را و بیداران ظهور را ...

پدر مهربانمان تو را

چون جان خسته به خواب

چون کام تشنه به آب انتظار می کشیم

ای وعده ی تضمین شده ی خدا

اللهم_عجل_لولیک_الفرج#  

لبیک.یاصاحب.زمان# 

اتحاد_ما_رمزظهور#  

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 

💠 نفرت عمومی در میان خلق

🔹وجود مشکلات فراوان در آخرالزمان، باعث می‌شود مردم اوضاع خوبی نداشته باشند. اطمینان و آرامش خاطر در بین مردم کم می‌شود و برخوردهای مردم، خالی از مهر و محبت است. در میان خویشاوندان و همسایگان و همچنین امور اداری و دولتی، در معاملات و در کوچه و خیابان و بازار، مردم با صحنه های آزار دهنده مواجه می‌شوند.

🔹از امام حسن مجتبی علیه السلام نقل است که فرمودند:

«وضعیت مردم قبل از ظهور به گونه ای می‌شود که اغلب مردم از یکدیگر بیزاری می‌جویند. بعضی، بعضی دیگر را لعن می‌کنند و دشنام می‌دهند و برخی در صورت برخی دیگر آب دهان می‌اندازند و حتی برخی شهادت به کفر بعضی دیگر می دهند.»

🔹شخصی پرسید: چه خیری در این هست؟

امام فرمودند: «همه خیر در این است؛ در این زمان است که قائم ما بر می‌خیزد و تمام این نفرت را از میان می برد.»

📚بحارالانوار، جلد ۵٢، ص ٢١١

#‍سـرباز‌قبل‌از‌ظهـور

اتحاد_ما_رمزظهور#  

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 

آقاي مـن !

مــولاي مـن !

از قـديــم گفته انـد :

" خلايـــق هــرچه لـــايــق " بي راه نگـــفـته انــد .♨️

اقرار مـــي ڪنيم هنوز ليـــاقت حضور در محـــضر شما را پيدا نڪرده ايــــم❗️

ڪه اگرغيـــر از اين بـــود،

هم اينـــک در زمان ظهـور و در حـــضور شما به سرمي برديـــم .😔

" از ماســت ڪه برماســــت "

آري، ما مـــستحق بلــــاي غيبـــتيـم ؛💔

سزاوار چنــيـن سرنوشــتي هستـــيم ؛

تــو را نخواســته ايم ؛ به بي امامـــي " عــادت " ڪـرده ايم ؛

هنــوز باورمان نــشــده❤️‍🔥

" تا نيايي گره از ڪـار بشر وا نــشــود "

اتحاد_ما_رمزظهور#

لبیک_یا_مهدی_عج#  

سربازقبل از ظهور#‍ 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

تحمل یا تحول؟؟؟!🤔

🔹خداوند در آیه ١۵۵ سوره بقره می‌فرماید:

«قطعاً همه شما را با چیزی از ترس، گرسنگی، و کاهش در مال ها و جان ها و میوه ها آزمایش می کنیم؛ و بشارت ده به استقامت کنندگان»

🔹امام صادق علیه‌السلام فرمودند:

«پیش از ظهور قائم، نشانه هایی از جانب خدای تعالی برای مومنان خواهد بود.» و در ادامه با بیان آیه ١۵۵ سوره بقره فرمودند: «این قول خدای تعالی است… یعنی شما مومنان را پیش از خروج قائم می‌آزمائیم؛ به (خوف) از پادشاهان بنی فلان در آخر سلطنت آنها و (گرسنگی به واسطه) گرانی قیمت ها و (کاستی در اموال به واسطه) کسادی داد و ستد و کمی سود و (کاستی نفوس به واسطه) مرگ و میر فراوان و (کاستی در ثمرات به واسطه) کمی برداشت محصولات زراعتی و در آن هنگام، صابران را به تعجیل خروج قائم مژده بده»

📚کمال الدین و تمام النعمه، ج ٢، ص۶۴٩

📌در آخرالزمان، مردم به انواع بلاها مبتلا می‌شوند و موفقیت با صابران است. وحشت و اضطراب، گرسنگی و قحطی، فساد در تجارت و بازرگانی و تلفات جانی و مرگ های سریع، از جمله این بلاهاست.

_اتحادمارمزظهور#  

‍سـرباز‌قبل‌از‌ظهـور#  

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 

پدر

👆قرآن کریم می فرماید: ابراهیم (علیه السلام)پدر شما است. {حج ۷۸}؛

« امام رضا در توصیف امام فرمودند امام برای انسان ها همدمی رفیق و پدری مهربان است...» (کافی، ج ص ۲۰)

بنابراین امام زنده هر زمان، پدر امت است ؛ نه تنها پدر شیعیان و مسلمانان بلکه پدر همه انسان هاست

📚بر اساس کتاب تمثیلات مهدوی

تالیف حجت الاسلام قرائتی

مهدویت•#  

_امام_زمانم#  

اتحاد_ما_رمزظهور#

👤حضرت آیت‌الله بهجت قدس‌سره:

🤲اگر ما برای تعجیل فرج دعا نکنیم، 

یا در دعا کردن جدی نباشیم،

یا آثار جدیت در ما نباشد،

به ضرر دنیای ما هم خواهد بود، 

چه رسد به آخرت؛

🔸 و از شروط استجابت دعا، توبه از معاصی است.

📚کتاب حضرت حجت(عج)، ص٢٣٢

مجموعه فرمایشات آیت‌اللّٰه بهجت پیرامون حضرت حجت ، امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

اتحاد_ما_رمزظهور#

ترک_یک_گناه_به_عشق_اقا#  

#سربازقبل از ظهور‍ 

آهن

در ساخت یک هواپیما ،

آهنی به کار می رود که نسبت به آهن یک سازه معمولی بارها آزمایش شده و بسیار محکم تر است.

یاران امام زمان (عج) نیز چنان در ایمان با صلابت و استوارند که امام صادق علیه‌السلام در وصف ایشان می فرمایند

آنان مردانی هستند که گویا دل هایشان پاره های آهن است

و از سنگ سخت ترند و هیچ تردیدی در ذات خداوند ندارند.

(بحار الانوار ج ۵ ص ۱۳۸)

📚بر اساس کتاب تمثیلات مهدوی

تالیف حجت الاسلام قرائتی

سـرباز‌قبل‌از‌ظهـور#   اتحاد_ما_رمزظهور#  

اللهم_عجل_لولیک_الفرج#

فقط 40 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    تیکر مانکن شدنمههه توروخدا هروقت دیدی این امضارو بگید یادت نره هر روز بری باشگاه😂😎به امید اینکه پونزده کیلو کم کنمم💗🥲😂اگر تو سایت کم هستم دلیلش اینه کههه خداروشکر با افســردگی مبارزه کردم و الان حالم خیلی بهتره دارم برا خودم وقت میزارم 🥲💛روانشناس کودک خواهممم شددد 🥲 نمیزارم کسی بخاطر آسیب های بچگیش مثل من ضربه بخوره ❤️عاشق بچه ها هستمم😍😍تو تاپیکای مذهبی تگم کنید لطفا🍓.. هر سوالی درباره افسردگی و ... داشتید درخدمتم✨ خوشحال میشم کمکتون کنم دخترااا...هروقت دلت گرفت باهام حرف بزن🌸🧡بهتر میشی جانم...اون مدتی که افسردگی شدید داشتم دوستای اینجا خیلی کمکم کردن حالا وقت جبرانه🌺

2706