2752
2739
عنوان

چطور شد اومدین نی نی سایت

82 بازدید | 14 پست

من شوهرم باعث شد کنجکاو بشم

هرچی میشد میرفت میزد مثلا موتور فلان نی نی سایت

میگفت مثل دارک وب میمونه راجع به همه چی حرف میزنن😂😂😂😂

دیگه منم اومدم فقط نگاه میکردم

دیدم ی روز ی خانومه پست گذاشته میخوام بچمو بدنیا بیارم بدم به پدرش حتی روی بچه رو نبینم

حرصم در اومد اکانت ساختم بهش دوتا حرف بزنم که الان اینجام 😂😂🥴🥴🥴

در این جهان تسکینی نیست گوئندور، هرچه هست افسانه است!

دنبال ناخن کار بودم چنتا سئوال داشتم ازش بعدشم معتادش شدم 

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

😅😅😅

❤️SARINAهستم❤️لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن❤️پرنده ها مورچه هارو میخورند،پرنده ها وقتی میمیرن مورچه ها آنهارو میخورند،زمانه وشرایط هرلحظه میتوانندتغیرکنندبه همین دلیل هیچکس رو درزندگی تحقیرنکن یا آزار نده چون شایدامروزقدرتمندباشی،امابه یاد داشته باش،زمان ازتوقدرتمندتراست،یک درخت میلیون ها چوب کبریت رامیسازد،امافقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست،پس خوب باش وخوبی کن،این کارما است❤️ گرگ ها هم با محبت رام میشوند  افسوس تنها موجودی که با محبت هارمیشود انسان است❤️✌️ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....👌♍️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از اول با شمشیر وارد شدی؟

اره روز اول پریودم بود احساسی بودم اونم دور از جون بی احساس میگفت میخوام بچمو ول کنم حتی روش رو نگاه نکنم

اومدم بشورم بزارمش کنار 😂😂😂🥴🥴🥴🥴

اومدم داستان خواهرم و خودم تعریف کردم 

2 سال پیش که همه گفتن رمانه رمانه گند زدن تو اعصابم

چون تازه عضو شده بودم فک میکردن دروغ میگم 

منم که نمی‌ دونستم 

دارای دو سال عضویت و ترکیدن ناحق ....😑😑😑 حالم از کسایی که تو تاپیک دیگران میگن به ماچه حالا ، سطح دغدغه ات چقدر پایین یا حالا حرص تو رو هم باید بخوریم .....  بهم میخوره . سطح دغدغه هر کسی یا افکار هر کسی فرق می کنه بهم احترام بذاریم .
اومدم داستان خواهرم و خودم تعریف کردم  2 سال پیش که همه گفتن رمانه رمانه گند زدن تو اعصابم چو ...

😂😂😂😂😂😂😂😂🥴🥴🥴🥴

چ حرصی میدادن 

😂😂😂😂😂😂😂😂🥴🥴🥴🥴 چ حرصی میدادن 

خیلیییی

دارای دو سال عضویت و ترکیدن ناحق ....😑😑😑 حالم از کسایی که تو تاپیک دیگران میگن به ماچه حالا ، سطح دغدغه ات چقدر پایین یا حالا حرص تو رو هم باید بخوریم .....  بهم میخوره . سطح دغدغه هر کسی یا افکار هر کسی فرق می کنه بهم احترام بذاریم .

منم مثه شوهرت هرچی سرچ میکردم آخرش میزدم نی نی سایت بعد دیگه خوشم اومد منم میخاستم جواب بعضی کاربرا رو بدم  

امضامو دلی مینویسم من توی ۱۴ سالگی صاحب یه دختر شدم خودم خیلی سختی کشیدم توی زندگیم از خدا فقط فقط خوشبختی دخترمو میخام🙏این بچه توی شهری که من دور از خانوادم بودم هم پدرم بود هم مادرم با هم بزرگ شدیم یه جاهایی عقل و شعور این بچه خیلی بیشتر از باباش بود😒انشالله که همه ی دخترا عاقبت بخیر بشن
منم مثه شوهرت هرچی سرچ میکردم آخرش میزدم نی نی سایت بعد دیگه خوشم اومد منم میخاستم جواب بعضی کاربرا ...

دارک وبیه برای خودش 😂😂😂🥴🥴