2737
2739
عنوان

نشون خواستگاری

201 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها 

خانواده نامزدم ترک شیرازین

برای نشون چادر آبی نگین دار عهد بوق آوردن 

مگه نباید چادر سفید ببرن 

بعد من غ مستقیم پرسیدم گفت برا عقد سفید میبرن نشون رنگی 

مگه میشه همچین چیزی اصلا

چادرو کلا حس کردم برای خودشون باشع

نشون مگ انگشتر نمیبرن؟

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر ان ترک شیراااازی به دست ارد دل مارا.....🤭🤏

و حتی آن که گمان میکنی امن تریت پناهگاه را در قلبش داری چنان ان پناه را بر سرت اوار میکند که تا مدت ها قلبت در گیجی و سرگردانی به سر میبرد.....................................‌..‌.‌‌.....ما گناه را نمیبینیم مگر ان که زنی مرتکب ان شود...
2731

سلام عزیزم. شدیدا توصیه میکنم از همین قدم های اول زندگی مشترک، تا میتونی به این چیزا اهمیت نده. اینکه رسم بقیه چیه، چرا باید به ما ربطی داشته باشه؟ شما و خانواده ات دارای رسم و استقلال خاص خودتون هستین. حالا چادر آبی آوردن که آوردن! ذهنتو درگیرش نکن. بعدا که ببینن سرت نمیکنی میفهمن که دوستش نداشتی. کم کم سلیقه ات دستشون میاد‌. خواهرونه میگم که اعصابتو برای این چیزای زودگذر خرد نکن🤍

2738
آخه عزیزم من حس کردم استفاده شده باشه 

مگه دوخته شده هست؟

ببین کلی میگم که اگه آقاپسر، آدم خوبیه، ولش کن این چیزا رو. کم کم شان تو دستشون میاد. میبینن که چی در شانته که بپوشی. 

بازم تو خودت بهتر شرایطتو میدونی و میتونی تصمیم درست بگیری.

مگه دوخته شده هست؟ ببین کلی میگم که اگه آقاپسر، آدم خوبیه، ولش کن این چیزا رو. کم کم شان تو دستشون ...

آره دوخته شده بود اصلا طرحش هم برای حدودا ۶ سال پیشه خودم اون زمان عهمینو داشتم 

خوبه که اخلاقت و میدونه راحت بعد نامزدی خرید میکنی الان سر نشون که عروس نمیتونه نظر بده خوب نیست&nb ...

ن نمی‌خوام چیزی بگم فقط خواستم بپرسم از شما ببینم این حرکت وجود داره مگه چادر آبی گل گلی ببرن برا نشون 

2706