2737
2734

سلام 

دختره کلاس پنجمه، سه ماهه پریود میشه.. دکتر براش تجویز کرد. هر شب موقع خواب میخوره.. منتها یهو تو سه ماه از ۳۶ کیلو رسید به ۴۴.. خوراکش هم هیچ فرقی نکرده.. خیلی ناراحتم.. نمبدونم ادامه بدم یا قطعش کنم... 

Jujeh_tala سابق هستم. کاربری ده سالم به خاطر ... تعلیق شد،😔

تو یه ماه و نیم قدش دو سانت و نیم رشد کرد.. اما دلم نمی‌خواد چاق بشه. قبلا کمبود وزن داشت.. الان یکم تپلی شده.. قدش ۱۴۸ ...وزنش ۴۴... میترسم تا تموم شدن شربتش خیلی چاق بشه... البته یه قرص استئوکر هم مصرف می‌کنه.. یه روز در میون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو بلوغه دیگه

یهو افزایش قد و وزن داره طبیعیه

ارجی پلاس هورمون رشده

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
2728
آره دختر من کلاس سومه شوهرم براش خرید آره چاق شده از 38شده49

وااای چه بد... خب اینطوری که علاوه بر دغدغه قد، دغدغه چاقی هم بهش اضافه میشه .. تو چند وقت ۱۱ کیلو اضافه کرد

تو بلوغه دیگه یهو افزایش قد و وزن داره طبیعیه ارجی پلاس هورمون رشده

خب بعد خوب میشه ؟؟ نمی‌خوام از این سن چاق بشه.. شما اطلاعاتی داری در موردش عزیزم؟

وااای چه بد... خب اینطوری که علاوه بر دغدغه قد، دغدغه چاقی هم بهش اضافه میشه .. تو چند وقت ۱۱ کیلو ا ...

یک ماه و نیم .آره من دیگه بهش ندادم چون قدش بلنده اما شوهرم همین امشب هم گفت براش بخرم بده بخوره

یک ماه و نیم .آره من دیگه بهش ندادم چون قدش بلنده اما شوهرم همین امشب هم گفت براش بخرم بده بخوره

عزیزم شربت رو‌قطع کردی وزنش برگشت ؟ منم تصمیم گرفتم دیگه بهش ندم

2738
الان سه روزه دیگه نمی‌دم بهش .هنوز چک نکردم اما برمیگرده 

انشالله خدا کنه... من وزنش از قدش برام مهمتره... خیلی ناراحتم که با دست خودم بچمو تپل کردم...،😔😔😔

انشالله خدا کنه... من وزنش از قدش برام مهمتره... خیلی ناراحتم که با دست خودم بچمو تپل کردم...،😔😔😔

تپلی لاغر میشه اتفاقا اما قد اونم برا دختر واقعا کوتا بعد ها خودش اذیت میشه بهش دارو بده بخوره ورزش هم بفرست بچه رو 

تپلی لاغر میشه اتفاقا اما قد اونم برا دختر واقعا کوتا بعد ها خودش اذیت میشه بهش دارو بده بخوره ورزش ...

الان قدش ۱۴۸هست.. تو سن خودش قد بلنده.. ولی میترسم رشدش از این به بعد دیگه کم بشه