2733
2734

تا دلتون بخاد كار ميكنه تلاش رفاه پول حمايت…..

ولي هيچگونه مديريتي رو خشمش نداره،ب راحتي سره هرچي عصباني ميشه فرياد ميزنه،عصباني ميشه خودشو تخليه ميكنه بعد هم انگار نه انگار،هر وقت هم از راه منطق باهاش وارد ميشم ك چرا همش ميگه مقصر تو بودي فلان…هيچوقت قبول دار حالتش نيست.ديگه رفتارش رو هضم كردم.

ولي ديگه با خانوادم نميتونم،قشنگ اگه حرفي ناخوشايندش باشه خودشو تخليه ميكنه،خسته شدم چكار كنم😔

جدی نگیر حالتاشو 

باید درمان بشه 

خدا دوباره سرپاتون میکنه:) درست جلوی اونایی که زمینتون زدن💚                                                         مامان آوینا خانوم هستم🧡                                    بابی انت و امی یا اباعبدالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهرت از شما به عنوان سطل اشغال خشمش استفاده میکنه یعنی چی کنترل نداره؟اگه کنترل نداشتدکه با پلیسی که جریمش میکرد درگیر میشد یا سررئیسش داد میزد یا توترافیک دعوا میکرد پس کنترل داره خوبشم داره انتخاب میکنه کجا خودشو خالی کنه که مجازات نشه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
جدی نگیر حالتاشو  باید درمان بشه

الان ي نمونه ك واقعا من رو ناراحت كرده اينه.

چندروز پيش بي دليل ي بيماري گرفتم ك تا دم مرگ رفتم يعني،اولين بار بود اينجوري ميشدم،شوهرم ازم دور بود و زنگ زد خواهر پنجاه ساله ام اومد خونم ك منو ببره ببمارستان قبل رسيدنش،خواهرم خودش خيلي اذيته و ب زور فعاليت داره،خلاصه دو روز خونم موند بچه هامو گرفت كل زندگيم رو جمع كرد و ناهار و شام،…

ولي من هنوز حالم خوب نبود گفت احمد اقا دكتري ك برديمش خوب نبود ي سر ببريمش فلان دكتر،منم تب و لرز شديد داشتم،صب كن بقيه اش رو بگم

2738
الان ي نمونه ك واقعا من رو ناراحت كرده اينه. چندروز پيش بي دليل ي بيماري گرفتم ك تا دم مرگ رفتم يعن ...

خلاصه مارو سوار ماشين كرد و با سرعت صدو پنجاه تا رانندگي ميكرد و ب خواهر غر ميزد ك اره ،مگه من ب خواهرت كم ميرسم مگه كم گذاشتم مگه دكتر ب درد نخور بردمش،با غر و عصبانيت،ب قران بيماريم يادم رفت،اخر من و خواهرم رو گذاشت خونه خواهرم خودش رفت خونه😔