2733
2734
معلومه اصلا ادم ازدواج نبودی.. یعنی چی حوصله پختن نداری.. زندگی همینه پختن.. خوردن وخیلی کارای دیگ.. ...

حوصله پختنو ندارم چون وقتی ببینی کلی زحمت میکشی و شوهرت نمیخوره و مادرشوهر عقده اییتم جای تشکر انتقاد میکنه انگار ک نوکر در خونشم 

ادم انگیزشو از دست میده شوهرم خیلی بدغذاس توقع داره هرروز شام خورشتی باشه😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حوصله پختنو ندارم چون وقتی ببینی کلی زحمت میکشی و شوهرت نمیخوره و مادرشوهر عقده اییتم جای تشکر انتقا ...

بالا هم گفتم میدونم مشکلات زیاد داری منم دارم بخدا.. گاهی حتی دلم میخاد جدا شم اما زندگی سخته وتلخ.. کنار میام.. میدونم ناراحتی. اذیتی. اعصابتو خورد میکنن.. سخته زحمت بکشی جوابتو کارتو ندن حتی تشکر نکنن.. اما تروخدا بچه نیار لطفاچون بدتر مشکلاتت زیاد میشه

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...) 
2731
۹ ماهه تو اقدامم شاید همون حکمت خداس ک نمیشه 

نیار خاهر.. خودت از جهت روحی حالت خدب نیست.. انشالله خوب بشی.. بغکر خودت باش.. اگر زندگی ارومی داشتی چ خوب ک میاوردی اما  معلومه تنش زیاد تو زندگیه

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...) 
نیار خاهر.. خودت از جهت روحی حالت خدب نیست.. انشالله خوب بشی.. بغکر خودت باش.. اگر زندگی ارومی داشتی ...

خیییلی زیاد بیزار شدم از زندگیم

فک میکردم با داشتن بچه خوشحال میشم😔 و غمام یادم میره و خودمو مشغول اون میکنم

خیییلی زیاد بیزار شدم از زندگیم فک میکردم با داشتن بچه خوشحال میشم😔 و غمام یادم میره و خودمو مشغول ...

تا حالا شده ب این فکر کنی چقدر خودتو میشناسی؟ اینک میتونی مادر خوبی میشی یان

من میدونم مادر خوبی نمیشم قیدشو زدم