2733
2734
عنوان

سرطان ریه پدرم

237 بازدید | 7 پست

سلام خانوما امیدوارم همتون سالم و سلامت باشین. چند روزه ک ما توی بیمارستان قائم مشهد پدرم رو بستری کردیم اول پدرم انفولانزا گرفت و خوب نشد بعد از چندتا عکس و سی تی اسکن فهمیدن یه غده سرطانی بزرگ داخل ریه ش هستش به سختی نفس می کشه براش دعا کنین خوب بشه . هنوز از غده نمونه گیری نکردن میگن سطح هوشیاریش پایینه . باید سطح هوشیاریش بالا بره تا بتونن نمونه گیری کنن . نه می تونه صحبت کنه نه غذا بخوره . خدایا من بابامو خیلی دوست دارم نمی دونم چرا اینطور شد . فقط توکلم ب خداس.حرم امام رضا رفتم و دعا کردم حالم خیلی بده اشکم همش سرازیره . براش دعا کنین 

برای سلامتی پدرم و برگشتش به خونمون یه صلوات مهمونم کنم😔🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزدلم😔

میفهمم چه حالی داری

خدا کمکت کنه...دعا میکنم پدرت عاقبتش بخیر شه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2731

دوست خوبم انشاا.. خدا ب پدرت سلامتی بده

پدر منم  6 ماه درگیر سرطان بدخیم ریه شده، با همه وجودم حالتو درک میکنم😢منم با دل خون از یه راه دور خونه و بچه و زندگی رو ول کردم رفتم پیش امام رضا، ضجه زدم التماسش کردم اما هنوز پدرم شفا نگرفته😔😔روح و روانم متلاشی شده، انگار صدسال پیر شدم، تو این مدت همه موهام سفید شده، دیگه کم آوردم، با همه وجودم از خدا میخوام اگر میخواد یه تار مو از سر بابام کم شه منو بکشه اون روز رو نبینم

دوست خوبم انشاا.. خدا ب پدرت سلامتی بده پدر منم  6 ماه درگیر سرطان بدخیم ریه شده، با همه وجودم ...

دقیقاااا منم میگم درداشو بده بمن اون درد نکشه اگر میخواد اتفاقی بیفته اول جون منو بگیره ک نبینم اون روز رو ک بابام نباشه😔

برای سلامتی پدرم و برگشتش به خونمون یه صلوات مهمونم کنم😔🌹
2738