2737
2734

سلام

درسته توی ایام فاطمیه همچین سفره ای با همچین نیتی بزارم؟

سنم بالا رفته توی محیط زندگیمون پسرای همسن من ازدواج کردن حتی

کلاً نمیدونم چرا کسی جذبم نمیشه

ظاهرم بد نیست ولی دخترایی خیلی پایین تر از منم ازدواج کردن و کیس های خوبی بودن

متولد ۷۷ هستی؟

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻

اره عزیزم چ اشکال دارع حتما حضرت فاطمه کمکت میکنه

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بله ولی اینجا همه سن پایین ازدواج میکنن و منم به زودی دیکه ۲۶ رو تموم میکنم و وارد ۲۷ میشم

دوستام دارن وارد ۳۰ سالگی میشن عین خیالشون نیست من بیشتر نگرانم براشون😁

ایشالا که خوشبخت بشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
منم اگر فرهنگشو داشتیم یا مجردیم خوب بود برام مهم نبود  ممنون

والا شهر ماهم همینه همه دنبال دختر ۲۱/۲۲ ساله ن برا ازدواج🤦🏼‍♀️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اینجا ۲۱ ساله دیگه میگن وقتش داره میگذره دخترای ۱۶تا۱۸ رو میخوان

وای خدایا چه بد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چندشب پیش یه تاپیک زدم انقدر بهم فشار میارن بخاطر این موضوع نمیشه هم برم بنر بزنم برای ازدواج

از این خانوما هستن که برای ازدواج دختر پسر ها رو بهم معرفی میکنن اصلا شغلشونه مشخصات میگیرن معرفی میکنن ازدواجم سر بگیره براشون هدیه میبرن از اینا پیدا کن و شماره مامانتو بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40