2733
2739
عنوان

می خوام ۴۰ تا یاسین بخون ب نیت شما

| مشاهده متن کامل بحث + 2167 بازدید | 488 پست
انشاالله ک حاجت روا بشن ببخشید گلم ک من همش اطلاع میدم ک خوندم-چون دارم ب ترتیب پیش میرم برا همش ...

نه بخدا

لطف میکنی واقعا

عزیزمی ممنونتم 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
قبول باشه عزیزم میشه برای بسلامتی بغل گرفتن تودلی منم دعا کنی ۸ ساله منتظرم ممنونم عزیزم حاجت روا بش ...

خوندم عزیزم حاجت روا بشی♥

من به خداوند ایمان دارم که روز های خوبی پیش رو دارم ❤❤❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سلام عزیزم  ایشالا ک اون چیزی ک منتظرشی واست اتفاق بیوفته  اسمم شهرزاد  تو رو خدا ...

خوندم عزیزم انشاالله ک حاجت روابشی

عزیزدلم ممنون میشم برای ادای قرض و بدهیم. بچه دارشدن و خونه دارشدنم دعاکنین التماس دعا گلم الهی حاج ...

خوندم عزیزم حاجت روابشی

2740
انشاالله به حاجتتون برسید به خیروخوشی.اسمم اکرمه به نیت پیدادکردن ی کار خوب تو ی محیط سالم

خوندم عزیزم انشاالله ک حاجت روا بشی

یاسینم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2706