2733
2739
عنوان

می خوام ۴۰ تا یاسین بخون ب نیت شما

| مشاهده متن کامل بحث + 2167 بازدید | 488 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

سلامتی امام زمان

سلامتی خودم و خانواده م

مرسی ازمحبتتون

عزیزم لطفا لطفا لطفاویژه برام دعاکن..شمادلتون پاکه لطفا برام دعاکنین ...دعا درحق دیگران زودتر اجابت میشه

من طلاق گرفتم..لطفا دعاکن ب زودی بایک فردعالی ازدواج کنم و انتخاب عاقلانه ای انجام بدم و واقعا این دفعه خوشبخت بشم ک پدر و مادرمم خوشحال بشن ک خوشبخت و عاقبت بخیر شدم

فرزانه هستم

تو رو خدا و تو رو قرآن خیلی دعام کن پدرم خیلی کار کنه  هر روز و اصلا بیکار و تنبل و خود خواه نباشه😭

تو رو خدا خیلیییییی دعام کن انشالله پدرم همه ی روز و شب رو بیرون کار کنه و انشالله وقتی میاد خونه زود خوابش ببره دیگ نتونه ماها رو اذیت و ناراحت کنه و کتک بزنه و فحش بده انشالله😭🙏 و خسیس و بد دل و بد جنس وبد اخلاق و بدذات نباشه برای من و عزیزانم 😭🙏

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی،برای حاجت روا شدنم یه انشالله بگید😔😭💔🥺

زینب . انشاءالله به خواسته ی قلبیتون با خیر و خوشی برسین. 

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.
2738

تو رو خدا و قرآن خیلی دعام کن انشالله زندگی خواهرم خیلی خوب و ایده آل بشه و انشالله خواهرم طعم خوشبختی و خوشحالی و امنیت و آرامش و راحتی و موفقیتو بچشه انشالله😭🙏تو رو قرآن دعا کن شوهر خواهرم آدم شه و اصلا خواهرمو کتک نزنه و آزار نده و فحش نده و ناراحت نکنه و بد دل و بد جنس و خسیس و خبیث و فاسد و بد اخلاق و بد دهن نباشه اصلا😭

تو رو قرآن و خدا دعا کن انشالله تقاص و انتقام بدیایی که در حقمون کردن پدرم و دامادمون و عمه هام و دختر عمه ام و عمو هام خیلی بد پس بدن و انشالله امروز بمیرن سکته کنن و بمیرن و دیگه نتونن در حقمون ظلم و بدی کنن و آزارمون بدن😭🙏

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی،برای حاجت روا شدنم یه انشالله بگید😔😭💔🥺

تو رو خدا خیلی دعام کن انشالله داداشم دوتاشون دانشگاه فرهنگیان قبول شن و معلم شن به حق محمد و آل محمد😭🤲 تو رو خدا دعام کن داداشم دو تاشون همبن که دبیرستان تموم میکنن کنکور بدن و دانشگاه فرهنگیان قبول شن و خیلی موفق و پولدار و خوشبخت و خوشحال و آبرو دار شن انشالله😭🤲

2706