2737
2734
عنوان

نمیدونم این مردا

175 بازدید | 2 پست

که تنها وظیفشونو کار کردن بیرون خونه میدونن چرا همون کار رو درست انجام نمیدن شوهرم دیوونم کرد درست کار نمیکنه همش دنبال سود بالاست میگه واستادن در مغازه کار های ک ی جا باید بمونم نمیتونم تحمل کنم منو هم نذاشت جایی مشغول ب کار بشم اوایل فکر کردم مث شوهر دوستمه اونم همش توخونه کار میکنه ولی خونه خرید ماشین بهترین وسایل ولی شوهر من همش میگه صبر کن صبر کن خب عزیز دل تا کی صبر کنم خسته شدم دیگ تحمل ندارم زندگی هر کیو میبینم با درامد کم هم خوب زندگی میکنن این همون درامد کم رو هم مستمر نداره همشم پولاشو ب فنا میده من چکارکنم از دست این مرد منو پیر کرد

مردها کلا بلد نیستن خرج کنن و پس انداز مرد باید درآمدش دست زنش باشه این زن هست که مرد به بالا میکشه وظیفه مرد پول در آوردن هست  اینو جدی میگم آقا هستم اصلا بلد نیستن خرج کنن پس انداز همسرتون که گوش نمیده مخواد خودش نشون بده که من متونم ولی داره اشتباه میکنه

مردها کلا بلد نیستن خرج کنن و پس انداز مرد باید درآمدش دست زنش باشه این زن هست که مرد به بالا میکشه ...

فعلا دیگ مشکل این نیست مشکل خیانته میخوام جدا شم اگر بتونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘