2733
2739
عنوان

دوره 8 ، 9 سالگی هم بحران داره؟

172 بازدید | 13 پست

مث نوجووانی که با پرخاشگری و ناسازگاری معمولا همراهه.....

مادرهای با تجربه کمک کنین...

پسرم خیلی حساس و  لجباز شده... به سختی رابطه مونو کنترل میکنم.... با خودم میگم این بچه ست الان اینه نوجوون بشه چی میشه

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

ن باو 

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان نداره 

ولی پسر من الان ۱۱ سالشه و چون درسته داره بلوغ میشه و روانم رو نابود کرده و هر چی میگه میگم چشم چون مشاورش میگه مراعات کنم 

همین دیروز هم باز رفتم روانپزشک که میگه فقط مراعات کن و سر به سر نکن 

تیپیکال مشکل من با دختر ۹ ساله🫥

شما چیکار میکنی که اوضاع کنترل شه؟

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

آره

یه مشاور بهم گفت ک۶ بچه ها تو این سن بیش از حد حساس میشن و نسبت به یه مسئله کوچیک خیلی زیاد گارد می گیرن و این طبیعیه و باید درکشون کنید

و می گفت تو این سن تمام سعیتون رو رو این بزارید که مستقل بشن و زیادی رو نظم و انضباط فشار نیارید 

الان نداره  ولی پسر من الان ۱۱ سالشه و چون درسته داره بلوغ میشه و روانم رو نابود کرده و هر چی ...

من با پسرم رومون تو روی هم باز شده..... خیلی بده. 

2740
آره یه مشاور بهم گفت ک۶ بچه ها تو این سن بیش از حد حساس میشن و نسبت به یه مسئله کوچیک خیلی زیاد گار ...

وای از نظم که من خیلی وقته گڈشتم

شما چیکار میکنی که اوضاع کنترل شه؟

سعی میکنم خیلی چیزا رو نبینم و نشنوم

خیلی وقتا هم غیر مستقیم میگم

خیلییییی هم حرص میخورم

اما سعی میکنم یکم بزرگونه تر رفتار کنم تا از بچگی درآد

تشویق رفتارهای مثبت هم خیلی موثره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️

دختر من ۱۱ ساله هست . دوران عجیبیه واقعا خصوصا با فضای مجازی و حاشیه های دیگه . فقط همه تلاشم اینه باهاش دوست باشم براش وقت بذارم پایه باشم اصطلاحا . به نظرم برای پسرا هم اگر این توجه رو خصوصا از پدر یا اگر نیست پسر بزرگتری که عاقل تر از خودشون باشه بگیرن عالیه یکی که پایه فعالیتاشون باشه ولی انقدر دانا تر باشه که کار دستشون نده داناتر از یه دوست همسن

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
وای از نظم که من خیلی وقته گڈشتم

تا جایی که میتونی نق زدن رو کم کن مثلا به خودت بگو نباید روزی بیشتر از ۴ تا نق بزنم

هر وقت کار خوبی کرد، هر چند کوچیک بود ازش تشکر کن مثلا اگه همیشه لیوان آبشو رو میز میزاره اما امروز گذاشت تو سینک ازش تشکر کن، اگه مثلا در اتاق رو محکم می کوبیده اما یه بار آروم بسته ازش تشکر کن....

با الفاظ جانم و عزیزم صداش کن 

هر وقت از موضوعی ناراحت یا عصبانیه باهاش حرف بزن و ساده رد نشو مثلا اگه گفت دوستم بهم زده نگو که بچه س و دوستته و منظوری نداشته بلکه بشین کنارش و باهاش همدردی کن و مثلا بگو کجات زده، بهم نشون بده، الانم درد داره، چجوری زد، خیلی کار زشتی کرده و زدن دیگرون کار خوبی نیست.

موقع حرف زدن باهاش یا گوش کردن به حرفاش تمام حواست رو بهش بده چون کوچکترین حواس پرتی رو می فهمن.

تا جایی که میتونی نق زدن رو کم کن مثلا به خودت بگو نباید روزی بیشتر از ۴ تا نق بزنم هر وقت کار خوبی ...

مرسي عزيزم❤️