2733
2734
عنوان

شب ادراری ناگهانی کودک

160 بازدید | 12 پست

پسرم ۴ سالشه، شب ادراری نداشت، از حدود یکسالگی تا الان فقطچندباری شب خودش رو خیس کرده بود اونم شب خیلی اب خورده بود یا بدون دستشویی رفتن خوابیده بود، الان یک هفته اس هر شب و گاهی دوبار در شب جاشو خیس میکنه، دقیقا از شبی شروع شد که با باباش بازی میکرد، باباش قایم شده بود یهو پرید بیرون پخ کرد و خیلی ترسید، می تونه از ترس بشه؟ چیکار کتم الان که دیگه جاشو خیس نکنه؟ شب بیدارش کنم ببرم دستشویی عادت نکنه به اینکار؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله ترسیده قبل خواب ببر دستشویی در طول شب یکبار ببر چراغ خواب براش بزار و چند تا قصه تو این زمینه بر ...

هر شب که قصه میگم میخوابه، و چراغ خواب هم داره، خیلی به روش نیاوردم جاش رو خیس کرده، نمی دونم اصلا بگم یا نه، قبل خواب هم که حتما میبرم  دستشویی

بچرو ب هیچ عنوان نترسوتید بنظرم ببر دکتر درمانو شروع کن تا دیر نشده شایدم عفونت مثانه یا ادرار دار ...

همسرم مثل بچه هاس، وسط بازی جو گسر شد هیجان داد الانم بهش میگم به خاطر ترس ممکنه اینجور بشه، میگه خیلی نترسید، فکر کنم توقع داشت بچه سکته کنه تا بفهمه ترسیده، بخدا دیوونه شدم از دستش انقدر میگم اینکارو بکن اینکارو نکن، ده سال بچه نیاوردم شاید یکی دوبار بیشتر دعوامون نشد از وقتی بچه دار شدیم همش داریم بحث میکنیم

2740
هر شب که قصه میگم میخوابه، و چراغ خواب هم داره، خیلی به روش نیاوردم جاش رو خیس کرده، نمی دونم اصلا ب ...

پسر من تو چهار سالگی تیراژه یه بازی مسخره گذاشته بود بالاش یه عنکبوت گنده بود یه دختر خانم پسرم رو ترسوندع بود که الان میاد تورو میخوره از اون شب این بچه کلا ازاین رو به اون روشد کم‌کم با قصه و داستان و ورزش تونست کنترلش کنه 

نیمه شب که می‌بردم دیگه جاشو خیس نمی‌کرد 

اگرم کرد دیگه شرمنده اش نکن ولی بگو هروقت کمک خواستی بیا بیدارم کن یا صدا بزن 

من براش یه تاکی واکی گرفتم که هروقت ترسید باشد صدا بزنه 

نور امید خبر از آمدن رنگین کمان می دهد.🌈
پسر من تو چهار سالگی تیراژه یه بازی مسخره گذاشته بود بالاش یه عنکبوت گنده بود یه دختر خانم پسرم رو ت ...

چه ورزشی باید بکنه؟ قصه با چه مضمونی باید بگم؟ خب غیراردای و تو خواب این اتفاق می افته ، برا همین به روش نیاوردم فکر کنه کار بدی کرده ولی نمی دونم باید بفهمه یا نه! چون تو خواب لباس و رختخوابشو عوض میکنم و گیج خوابه صبح یادش نمی مونه

چه ورزشی باید بکنه؟ قصه با چه مضمونی باید بگم؟ خب غیراردای و تو خواب این اتفاق می افته ، برا همین به ...

ژیمناستیک بردم کلا ورزش های گروهی خوبه برا روحیه شون 

مجموعه کتاب‌هایی بود روش نوشته برای مثلا چهار ساله ها چند تا قصه خوب با مضمون ترسیدن داشت و بچه رو توجیه میکرد که ترس یه حس طبیعیه با این موضوع کتاب بگیر 

صبح باهاش صحبت کن که دیشب جات خیس شده چیزی یادش میاد؟ و اینکه بزرگ شده باید شب جیشش رو بگه 

حتما ساعت ۳ تا ۴ یکبار ببرش 

نور امید خبر از آمدن رنگین کمان می دهد.🌈
همسرم مثل بچه هاس، وسط بازی جو گسر شد هیجان داد الانم بهش میگم به خاطر ترس ممکنه اینجور بشه، میگه خی ...

منم مثل شمام و خیلی حرص میخورم از کارای شوهرم بابت بچه

خدا خودش حافظ همه ی بچه ها باشه

آمین

منم مثل شمام و خیلی حرص میخورم از کارای شوهرم بابت بچه خدا خودش حافظ همه ی بچه ها باشه آمین

نمی دونم چرا متوجه نیست رفتاراش به بچه آسیب میزنه، انقدر پسرم رو لوس کرده ۴ سالشه، همش میگه بغل😢