2737
2739
عنوان

عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1421 بازدید | 72 پست
واقعا☹️

خیلی ارایش کردی برا همونه ارایش پیر نشون میده ادمو

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صورتت ودست کاری کردی؟؟ من صورتم گرد و یکدسته میخوان گونه دار بشه راهی سراغ داری 

بینی وژل لب عزیزم ،گونه داشتم 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2742
یذره قشنگتر نمیشد بگیم؟؟؟🙂🙂🙂

من کلا قشنگ حرف نمیزنم برا همی هیچکس دوسم نداره

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚
ماشالا چ عروس خوشگلی   چ چشمای خوش رنگی داری    

مممنونم قشنگم

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2740
یذره قشنگتر نمیشد بگیم؟؟؟🙂🙂🙂

مهم نیست عزیزم من ناراحت نمیشم

برگاااام شماااااا اصلا هیچی زبونم بند اومده

چرا خب 

وووووو عجب داف های تو سایت هست ما بی خبریم😂

😍❤️❤️❤️

2706